Gündem

%1000 Yükselecek Altcoin Tahminleri ! BTC ve ETH tahminleri !

Ünlü kahinden bir altcoin için yüzde 1000 yükseliş potansiyeli tahmini gelirken Bitcoin ve Ripple fiyatları için de önemli tahminler geldi!

Güçlü piyasa tahminleri ile beraber tanınan ünlü analist Credible Crypto, çok önemli iddialarda bulundu. Analist, bu boğa döngüsünün henüz bitmediği ve daha önemlisi bir altcoin projesninin büyük bir ralli için hazırlık sürecinde olduğunu dile getirdi. Ayrıca, Bitcoin (BTC) ve Ripple (XRP) tahminlerini de paylaştı.

Ripple (XRP) kahini Credible Crypto: Ayı piyasasında değiliz

Borsa 'ayı piyasası'na girdi (Ayı piyasası nedir?) | NTV

Piyasada “Credible Crypto” olarak adlandırılan ünlü analist, 219.000 Twitter takipçisine, endişenin hakim olduğu bu zamanlarda piyasasın resmi olarak ayı seviyesine girdiğine inanmadığını dile getiriyor. Credible Crypto bu çerçeveye yönelik açıklamarına şunları da ekliyor: “Ayı piyasaları hakkında ağzımı açtığımda, genel olarak, tamamlanmış büyük bir fiyatlanmanın ardından, genel olarak uzun süren fiyat amortistmanı döngüleri olduğunu görürüm. Yani bir fırsat. Bu hususta ana piyasa gidişatımız daha tamamlanmamış durumda. Makro boğa piyasasının ortasında yaşanan her düzeltme “ayı piyasası’ olarak göremiyorum.

Credible Crypto: Piyasada yükseliş yönlü bir dalga bekleniyor

Analiste karşın, Bitcoin (BTC) şimdi bir boğa piyasasının son dongü dalgasını tamamlamadı ve bu da ona Bitcoin’in cephanesinde bir mermi daha kaldığını farkettiriyor. Credible Crypto konu ile alakalı açıklamalarına şu sözlerini ekliyor: “14.000 dolar seviyelerinden 3.800 dolar seviyelerine kadar düşüş ikinci dalgaydı ve 64.000 dolardan 28.000 dolara olan bu düşüş dördüncü ve ana dalgamız. Fakat evet, açıkcası fikir doğru. Bu büyük bir düzeltme, fakat tamamlanmasının ardından sonra üst hedeflerden diğer bir büyük dalga beklenmekte.”

BOĞA ve AYI PİYASASINA DAİR HER ŞEY - FinansCepte

Credible Crypto, dalgalar şeklinde gerçekleşecek kalabalık psikolojisin takip ederek fiyat hareketlerini tahmin etmeye yönelik çalışma sürdüren teknik olan Elliot Wave teorisine güvendiğini söylüyor. Teoriye karşın, bir boğa yahut bir ayı piyasası, iki ve dördünce dalgaların çoklukla uzun vadeli bir düzeltme periyotları olduğu beş ana hedeflemeli fiyat hareketlerine sahiptir.

Credible Crypto:Bu altcoin %1000 yükselecek

Credible Crypto, yaşanan Bitcoin düzeltmesinin zayıf bir dalga olduğunu ve BTC’nin son kez ayağa kalması gerektiğini dile getiriyor. Analistin BTC fiyatı için hedef olarak gösterdiği seviye ise 100.000 doların üzeri, fakat 300.000 doların altında yer alıyor.

Credible Crypto, Bitcoin hususunda hala boğa piyasasında olsa da BTC fiyatlarının 10.000 dolara kadar düşerse fikrinin geçersiz kalacağını ekliyor. 

Ethereum (ETH) Yeni Bir Yükseliş Başlattı, Önümüzdeki Seviyeler Hangileri? • Coinkolik

Altcoin piyasasına bakacak olursak Credible Crypto, kurumsal sınıf dağıtık defter projesi olan Hedera Hashgraph’ın (HBAR) fiyatının bu dalgalanma sürecinde en az %1000 yükseleceğine ve mevcut fiyatından en az 2 dolara kadar çıkacağı iddiasında bulunuyor.

 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu