Gündem

Acun Ilıcalı o ismi diskalifiye etmişti! Son halini görenler şoke oldu! İşte Masterchef’den atılan o ismin son hali…

Yemek yarışması programı Masterchef reyting rekorları kırdığı döneme damgasını vuran o isim, yaptığı hareketler sebebiyle diskalifiye olmuştu. O dönem ekranlara gelen ve gündem olan o ismin şimdiki hali görenleri bir hayli şaşırttı. İşte detaylar…

Ekranların reyting rekorları kıran yemek yarışması programı Masterchef yine şok bir olay ile karşı karşıya kaldı. Geçtiğimiz dönem Acun Ilıcalı tarafından yarışmadan atılan o yarışmacının son hali izleyenleri ve takip edenlerin resmen ağzını açık bıraktı. Masterchef tarihi hiç böyle bir tarihi değişimi görmemişti. O yarışmacı uzun süre magazin dünyasında geniş çaplı yer edindi. Böyle bir değişim hiçbir zaman görülmedi ve çok güçlü bir geri dönüş yaptı. İşte o isim… 

Masterchef programında tavır ve davranışlarıyla ön plana çıkan ve bir yandan da büyük tepki çeken o isim sosyal medyada ve magazin dünyasına bomba gibi düştü. Ilıcalı’nın verdiği yerinde karar ile diskalifiye olan o yarışmacı artık çok güçlü geri dönüş sergiledi. Son halini görenler ise şaşıp kaldı. 

113556020-papagana-iskence-videosuyla-tepki-ceken-141246066193m.jpg

TV8 ekranlarının efsane programı Masterchef’de bir döneme damgasını vuran Murat Özdemir’in son hali resmen ağızları açık bıraktı. Önceki süreçte papağanına işkence ile gündeme gelen Özdemir zamanında çok büyük tepki çekti. Toksik davranışlarıyla ve canlı yayında başkalarına laf gönderme sebeplerinden dolayı büyük eleştiriler aldı. 

113454052-papagana-iskence-videosuyla-tepki-ceken-141246068114m.jpg

Uzun süredir ortalıkta görünmeyen ve sessizliğe bürünen Özdemir’in son hali görenleri şaşırttı. Şimdilerde ise o bir sosyal medya ve özellikle Tiktok platformunda büyük takipçi kitlesine sahip bir fenomen. Sakalsız haliye bugüne kadar gördüğümüz Özdemir şimdi ise epey bir sakal bırakmış vaziyette. Eski hatalarından ders almış olacak ki güçlü bir geri dönüş izlenimi veriyor. 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu