Gündem

Acun Ilıcalı’nın o paylaşımı yürekleri burktu! Hayranları resmen duygu seline kapıldı! İşte sosyal medyadaki o paylaşımı…

Acun Ilıcalı’nın o paylaşımı yürekleri burktu! Hayranları resmen duygu seline kapıldı! İşte sosyal medyadaki o paylaşımı…

Acun Ilıcalı yeni bir sosyal medya paylaşımıyla gündeme oturdu. Kızlarıyla birlikte çekildiği ve paylaştığı fotoğraf herkes tarafından çok konuşuluyor. İşte Acun Ilıcalı’nın çok konuşulan o paylaşımı…

Acun Ilıcalı yine gündemdeki yerini aldı. Sık sık adından bahsettiğimiz isim şimdi ise sosyal medyadaki duygusal paylaşımıyla gündemde. Çok konuşulan gönderi, yüzlerce yorum aldı ve almaya da devam ediyor. Duygusal bir tonla yazılmış gönderi açıklaması herkesi duygulandırdı. Resmen duygu seline doğru sürükleyen paylaşımı içimizi dağlandırdı. İşte o paylaşım ve detayları..

Acun Ilıcalı duygu seline kapıldı

Geçtiğimiz dönemde yaptığı bir diğer haberiyle torun mutluluğu yaşadığını ifade etmişti. Yine o anlarda da duygusal anlar yaşayan Acun Ilıcalı ve takipçileri, şimdi de aynı duyguyu yaşıyor. Dört kız çocuk sahibi Acun Ilıcalı en büyük kızı Banu Ilıcalı’dan Begüm adında bir torunu bulunuyor. Sosyal medyada kızlarını yanına alarak paylaşım yapan Acun Ilıcalı resmen yürekleri burktu.

Ilıcalı Leyla ve Yasemin ile #tbt paylaşımı yapması sonrasında oldukça dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medyada çok konuşulan ve yüzbinlerce beğeni alan paylaşım çok konuşuldu. Gönderi açıklamasına iki melek yazan Ilıcalı resmen zamanın nasıl geçtiğini anlamadığını dile getirdi. Hızla geçen zaman konusu duygulandırmanın ana teması oldu.

İşte o paylaşım:

Birçok takipçi Ilıcalı için harika bir baba gibi ifadeler kullandı. Kendisinin dünyada eşi benzeri olmadığını savundu. Çocuklarına bu denli düşkün bir baba olduğu için tebrik edildi.

Geldiğimiz noktada sık sık Şeyma Subaşı ile gündeme gelen Ilıcalı bu sefer de kızları ile gündemde oturdu. Yaptığı paylaşım hem yürekleri dağladı hem de zamanın hızlı bir şekilde geçtiğini gözler önüne serdi.

Kaynak:

Son dakika 7

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu