Gündem

Acun Ilıcalı’ya büyük darbe! Kanal D resmen Survivor’ın üzerini çizdi! Survivor yayından kaldırılacak mı?

Survivor yayından kaldırılacak mı? Survivor yeni bölüm ne zaman? Survivor programında neler oluyor? Tüm detaylar ve daha fazlası habeirmizde..

Tv8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor’a büyük rakip çıktı. Acun Medya tarafından ekranlara getirilen Survivor programına benzer yeni bir program çıktı. Üstelik yeni çıkacak olan rakip program Kanal D’de yayınlanacak. Format olarak Survivor’a benzeyecek olan yarışmanın detayları ortaya çıktı. Yarışma , Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu tarafından kaleme alınmaktadır ve yarışma hakkında merak edilen tüm detaylar… 

Ali Eyüboğlu konu hakkında şunları söyledi; “ Yürüyüş yaptığım Ormanya Doğal Yaşam ve Tabiat Parkı çıkışında bir baktım bir grup var ve çimlere uzanmış aynı kıyafetleri giymişler. Hemen sordum ve Kanal D’de ekrana gelecek Operasyon 41’in yarışmacıları olduğunu, akşama yapılacak kurultay çekimlerini beklediklerini öğrendim.

60b5ed6255427e21f486fdc6.jpg

Yarışmanın detaylarını öğrenmek için tekrar Ormanya’ya gittim. Yarışma programının format sahibi Bekir Gündoğu’yla sohbet ettim. Daha sonra yarışma hakkında bilgiler aldım”. Ali Eyüboğlu yarışma hakkında skandal açıklamalara yer verdi. 

Bekir Gündoğdu “ Operasyon yarışması , gittiği şehrin plaka numarasını kod olarak kullanan yarışmadır. Yakında Kanal D’de başlayacak olan yarışma 10’ar kişiden oluşan iki takımlı air soft bir yarışmadır. Her iki timin başında profesyonel eğitim almış eğitmenler vardır. Çadırda kalan yarışmacılara günde bir öğün yemek veriyoruz. Takımlar arasında her gün yarış oluyor.

Yarışı kazanan takım, ikinci öğünü yiyor ancak yenilen takım aç kalıyor. Yiyecek çantasının yanında yarış parkurunun içerisine mühimmat sandığı saklıyoruz. Mühimmat sandığını bulan takım silah yönünden güç kazanmaktadır. Yarışı kaybeden takımdan her hafta bir kişi eleniyor” dedi ve bu yarışma akıllarda “Survivor yarışmasını bitirir mi?” sorusunu akıllara kazıdı 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu