Gündem

Arka Sokaklar dizisinin Yeni sezon gelecek mi? Final mi yapıyor? İşte detaylar..

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Arka Sokaklar izleyenlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yeni bölümleriyle heyecanı daha da arttırarak seyir zevkini yükseltiyor. Dizinin sezon finalinin yaklaşmasıyla da izleyenlerin akıllarında ne zaman final yapacak ve yeni sezon gelecek mi sorusu geliyor. Arka Sokaklar sezon finali ne zaman? Arka Sokaklar final yapacak mı? Arka Sokaklar yeni sezon gelecek mi ne zaman gelecek? Tüm soruların cevapları ve ayrıntıları haberimizde. Okumaya devam edin. 

Başrollerinde Zafer Ergin ve İlker İnanoğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı yapım küresel salgından da bir süre etkilendi. Bir süre ara vermek zorunda kalan ve çekimleri ertelenen dizi zor bir süreçten geçiyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve her bölümde farklı aksiyonlu olaylara yer vermesiyle çıktığı ilk günden beri izlenen seriler arasında yerini aldı. Bu zamana kadar 15 sezondur ekranlarda olan dizi artık sezon finaline yaklaştı ve yakında ara tatile girecek. Peki 16. Sezon olacak mı? Ne zaman gelecek? 

Arka Sokaklar dizisi için 16. Sezon hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Aynı zamanda yapım şirketi sezon finali konusunda da tam olarak detay vermedi. Ancak 16. Sezon için önünde herhangi bir engel bulunmuyor. Dolayısıyla önceki bilgiler ve süreç esas alınarak yeni sezon Eylül ya da Ekim aylarında gelmesi bekleniyor. 

Arka Sokaklar için sezon finali konusunda da tam olarak net bilgi yok. Ne zaman sezon finali yapacağı açıklanmadı. 


Kaynak: WMAL Haberler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu