Gündem

Arka Sokaklar’da 15 yıllık üzücü veda! Milyonların kalbine taht kuran o isim veda ediyor! Hüsnü Çoban’ı şoke eden olay!

Arka Sokaklar’da 15 yıllık üzücü veda. Milyonların evinde büyüyen o isim artık diziden ayrılıyor. Ayrılığı konusunda birçok iddia ortaya atılıyor. İşte detaylar..

Ekranların uzun soluklu dizisi ve vazgeçilmez yapımı Arka Sokaklar yeni bölümlerine kaldığı yerden devam ediyor. Her bölümde heyecanı doruğa çıkartan dizi yeni bir olay ile karşı karşıya. Geçtiğimiz hafta yine bir ayrılık daha yaşanan dizi hayranları bir hayli üzdü. Ayrılan isim köklü ve Hüsnü Çoban ile bağı bulunuyor. 15 yıllık macerasını tamamlayan o isim ne yazık ki diziye veda etmek durumunda kaldı.  Bu büyük macerada uzun bir yola çıkan o isim hayranlara şok etkisi yarattı. 

arkasokaklar-2-750x375-c.jpg

Çocuk oyuncular arasında yer alan ve uzun süre dizide rol alan Onur Bay, Arka Sokaklar dizisine veda ediyor. 10 yaşından beri yapımda yer alan ve burada büyüyen Onur Bay’ın ayrılma olayı hayranlara resmen şok etkisi yarattı. Peki Tekin karakterine hayat veren Onur Bay diziye nasıl veda edecek? 

1913628-620x410.jpg

TV100 adlı haber sitesinde yazar olan Birsen Altuntaş dizi için sezon finali öncesi büyük bir ayrılığın olacağını öne sürdü. Teki karakterine hayat veren Onur Bay’ın ayrılacağını sosyal medya hesaplarından paylaştı. 25 yaşındaki Onur Bay 10 yaşından beri dizide rol alıyordu. 

Diziden ayrılma olayı ise ölerek veda edeceği öne sürüldü. Bununla beraber Hüsnü Çoban için büyük bir yıkım olacağı iddia edildi. Peki siz bu ayrılık konusunda neler düşünüyorsunuz? Böyle bir ayrılık olur mu? Olursa nasıl olur? 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu