Keşfet

Ayırma Büyüsü Nedir?

Bazı durumlarda kötü niyetli kişiler tarafından çiftleri ayırmak için bazen de birlikte olmaması gereken çiftleri ayırmak adına bazı uygulamaların yapıldığı biliniyor. Bunlardan biri ayırma büyüsü olarak, bu işi bilen insanlar tarafından yapılmaktadır. Evli çiftleri, sevgilileri birbirlerinden ayırmak için yapılan, kara büyü diye tabir edilen büyülerden biri olarak yer almaktadır. Bu ritüel sayesinde pek  çok çiftin ayrılmasına şahit olunmuş ve ne kadar etkili olduğu denenmiştir.

Birden fazla olduğu bilinen bu ayırma büyülerinin ne kadar yakıcı etkileri olduğu da bilinmektedir. Bu nedenle bilinçli ve yaptığı çalışmanın etkisine inanılan hocalardan destek alarak ayırma büyülerini yapmak, sonuçların başarılı olduğunu göstermektedir. Böylece ayırma büyüsünün ne olduğuna detaylı yanıt olarak şu söylenebilir ki; bir çifti, karı-kocayı birbirinden uzaklaştırıp, tüm bağlarının ortadan kalkmasına neden olan bir büyü şeklinde açıklanabilir.

Ayırma büyüsü denildiğinde artık teknolojinin de bu kadar gelişmiş olmasından dolayı, pek çok kişinin bununla ilgili araştırma yaptığı bilinmektedir. Eskiden konu ne kadar gizli şekilde yapılmaya çalışılıyor olsa da, şimdi artık herkesin ulaşabileceği şekilde açıkça ortaya konulmaktadır. Etkisi kısa sürede görülür ve çiftler birbirlerine ne kadar düşkün olsalar da büyünün tutma ihtimali yüksel olmaktadır.

Çiftler birbirini ne kadar çok sevse de, hayatlarında madde bağımlılığı, şiddetli geçimsizlik gibi sorunlar varsa ve bu ilişkiye büyük zarar veriyorsa ancak birbirlerinden vazgeçmiyorlarsa, ayırma büyüsüne gereksinim duyulabilir. Sadece çiftler üzerinde yapılmamakla birlikte, bağımlı olunan maddeden ve eşyadan da ayırmak için yapılan büyülerdendir. Mutsuz olan birliktelikler, bağımlılıklar için de uygulanabilir ve özellikle çok mutsuz olup ayrılmalarının daha iyi olacağı düşünülen çiftler, kişilerin bağımlıklardan uzaklaşması gibi durumlar için de uygundur.

Ayırma Büyüsünün Çeşitleri

Ayırma büyüsü çeşitleri birden fazladır ve her biri farklı bir konuya hizmet etmektedir. İster yakından ister uzaktan bu büyülerin yapıldığı bilinmektedir. Çok eskiden kullanılan kadim bir kültüre sahip olan bu ritüellerin, medeniyetlerin tarihine de etki ettiği söylenmektedir. Anadolu uygarlıklarında çokça yer etmiş bu uygulama ledün ve havas ilimleriyle ilgilenenler tarafından da çokça bilinir.

Ayırma Büyüsünü Yapmak Hangi Zamanlarda Uygundur?

Ayırma büyüsünün zamanlamasının olmaması ve her an uygulanabilir olması da işi daha kolay hale getirmektedir. İstenilen her nedenden dolayı bir medyuma başvurularak ve özellikle kesin bir neden sunulduğunda, işi bilen medyumun bu konuda daha çok yapmaya istekli olduğu da görülecektir. Bu büyü hem kendiniz hem de başkaları üzerinde tesirli olmaktadır.

Ayrıma Büyüsünün Aşamaları

Bu tür büyülerin özellikle bir medyum desteği almadan yapılması oldukça tehlikeli ve sakıncalı sonuçlar doğurabilir. İstenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak için çok dikkatli olunması şarttır. Kendi başınıza yapacaksanız, bu büyünün nasıl yapıldığına dair bilgi sahibi olmalı ve bu şekilde hareket etmelisiniz. Hocayla bu büyüyü yapacaksanız, öncelikle büyü yapılacak kişinin ad-soyad, doğum tarihi ve anne adı bilgileri doğru ve net şekilde verilmelidir. Bilgilerin yanlış verilmesi durumu söz konusu olursa, büyünün etkilerinin başkaları üzerinde görülmesi durumuyla karşılaşmamak adına, hocanın bu konuda dikkatle bilgilendirilmesi oldukça önemlidir.

Hocanın hazırladığı tılsımlarla, evde kimsenin ulaşamayacağı yere bu büyü saklanır. Kısa bir süre içinde büyünün etkileri görülmeye başlanır ve ayrılmaz denen çiftlerin dahi ayrıldığına tanık olmak mümkündür.

Ayrıma Büyüsünün Bozulması

Üzerlerinde bu büyünün olduğunu fark edenler, ayırma büyüsünün bozulması için medyuma gidebilirler. Hocaya böyle bir talep sunduklarında, tüm bozulma aşamalarının tek tek yerine getirilmesi gerekir. Büyüyü hangi hocanın yaptığı biliniyorsa, ona bozdurmak daha etkili sonuçlar vermektedir. Gerekli talep üzerine bu büyünün bozulması için medyum bir muska hazırlar ve birkaç saat içinde büyünün etkisinin geçmesi de böylece mümkün olur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu