Gündem

Binance NFT Pazarı nedir? Binance’de sanat eserleri nasıl satılır?

Binance NFT Pazarı, her türlü dijital sanat eserini ve koleksiyonluğu içeren bir pazardır. Binance blockchain altyapısı ve topluluğu tarafından desteklenen Binance NFT Pazarı, kullanıcıların NFT’leri çıkarması ve alıp satması için en yüksek likiditeli platformu sağlar.

Binance NFT Pazarı’nı kullanmaya nasıl başlayabilirsiniz?

Binance NFT Pazarı, NFT’lerin oluşturulması ve alınıp satılması için sanatçıları, içerik üreticilerini ve kripto tutkunlarını tek bir platformda bir araya getirmektedir. Platformda 3 ayrı ürün hattı bulunmaktadır:

  • Pazar Yeri: NFT kazın, satın ve dünyanın dört bir yanından içerik üreticilerinin NTF’lerine teklif verin ve satın alın
  • Etkinlikler: Önde gelen küresel sanatçılar, en etkili isimler ve markalar tarafından oluşturulan seçkin ve özel NFT’leri satın alın. Etkinlikler, dijital sanatçılar ve müzisyenlerin yanı sıra sporcular ve ünlüler tarafından sunulan seçkileri içerecektir.
  • Gizemli Kutular: Her Gizemli Kutunun içinde mutlaka rastgele bir NFT vardır. Normal (N), nadir (R), çok nadir (SR) veya çok çok nadir (SSR) bir NFT kazanabilmek için kutuları açın.

 *Bir Gizemli Kutuyu satın aldıktan sonra hiçbir suretle iade edemeyeceğinizi, ancak NFT’yi veya açılmamış Gizemli Kutuyu alıp satabileceğinizi lütfen dikkate alınız.

Binance’te yeniyseniz, 4 hızlı ve kolay adımda başlayabilirsiniz:


Kaynak: WMAL Haberler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu