Gündem

Binance P2P komisyon oranlarını güncelliyor..! İşte yeni komisyonalr

İtibari paralar ile kripto para kripto para alım satımı için eşler arası bir pazar yeri olan Binance P2P, 01/07/2021 günü saat 05.00 (TSİ) itibarıyla geçerli olacak yeni bir komisyon yapısına geçecektir. 

Yeni komisyon yapısında Binance P2P, P2P platformundaki mevcut ilanlara emir göndererek kripto para alan veya satan piyasa alıcılar için 0 komisyon uygulamaya devam edecek, alım satım ilanı veren piyasa yapıcılardan ise komisyon almaya başlayacaktır. İtibari para piyasaları ve işlem çiftlerine bağlı olarak komisyon oranları %0 ila %0,35 arasında değişecektir. 

P2P Satıcıları Promosyonu

Binance, tüm Binance P2P satıcılarının bir sonraki duyuruya kadar %20 komisyon indiriminden faydalanacağı özel bir P2P satıcısı promosyonu başlatıyor. 

Daha fazla bilgi için: 

  • Binance P2P üzerinden nasıl kripto para satın alınır? (uygulama/web
  • Binance P2P üzerinden nasıl kripto para satılır? (uygulama/web)
  • Binance P2P’de ilan nasıl yayınlanır? 
  • Binance P2P Satıcısı Programı 

Uyarı: Binance P2P hizmetlerini ve Binance P2P hizmetlerinde yer alan ve erişilebilen tüm bilgiler ve diğer içerikleri (üçüncü taraflardan olanlar da dahil) kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bizim tek sorumluluğumuz kripto işlemlerini gerçekleştirmektir. Yasalar aksini gerektirmedikçe tüm ödemeler tamamlandığı anda kesinleşir. Binance P2P platformunun, tamamlanmış bir ödemeden kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlığı çözme hakkı ve sorumluluğu yoktur. Binance P2P platformu ve satıcılar, tamamlanmış bir ödemeden kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu olmayacaklardır. 


Kaynak: WMAL Haberler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu