Gündem

Bir Zamanlar Çukurova Demir ve Züleyha boşanacak mı? Sevda itiraf edecek mi?


Bir Zamanlar Çukurova 98. bölümü ile rekora koşuyor. Romantizmi ve dramı birlikte sunan dizi sezon finaline hazırlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova 98. bölümünde Demir ve Züleyha’nın yolları ayrılıyor. Ümit, Demir’den hamile olduğunu açıklıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 98. bölümü ile rekora koşuyor. Romantizmi ve dramı birlikte sunan dizi sezon finaline hazırlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova 98. bölümünde Demir ve Züleyha’nın yolları ayrılıyor. Ümit, Demir’den hamile olduğunu açıklıyor.

Perşembe günlerinin en çok izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni oyuncu kadrosuyla yoluna devam ediyor. Son olarak Melek İpek Yalova’nın diziden ayrılması ile önemli bir karakterinde hikayesi tamamlanmış oldu. Müjgan, Züleyha ve Yılmaz’ın kavuşmasına engel olan taraflardan biriydi. Yılmaz’ın ölümünün ardından Fikret ile görüşmeye başlamıştı. Ümit ile yakın arkadaş olmuştu. Ümit ve Fikret arasındaki illişkiyi öğrendikten sonra Züleyha’ya itirafta bulunmuştu. Züleyha, aldatıldığını öğrendiğinde hemen boşanma hazırlıklarına başladı. Demir’in aşkına olan inancını kaybetmişti. Çocuklarını da alarak Kıbrıs’a gitmek için yola çıktı. Demir, Züleyha tarafından terk edildiğini son anda öğrendi. Sevda, Demir’i uyararak karısını ve çocuklarını eve getirmesini istedi. Demir, feribota yetişse dahi Züleyha ile konuşmayı başaramadı. 

Ümit’in hamileliği gerçek mi? Demir boşanacak mı?

Demir, Ümit ile yaşadığı yasak aşkın bedelini ödemeye başlamıştı. Ümit’i hayatından çıkarmak için her şeyi yapmasına rağmen başarılı olamamıştı. Ümit, Demir’in kendisine saldırdığını dahi iddia etmişti. Fikret’in gerçekleri itiraf etmesi sayesinde hapis yatmaktan kurtulan Demir, Ümit’e karşı sabırlı davranmıştı. Müjgan sayesinde Ümit ve Demir arasındaki ilişkiyi öğrenen Züleyha yıkılmıştı. Demir’i terk ederek Kıbrıs’a yerleşmişti. Demir için yaşamanın anlamı kalmamıştı. Ümit’i öldürmeye karar vermişti. Ümit, Demir’e hamile olduğunu söyledi. Ümit’in hamileliği herkesin hayatını etkileyecekti. Züleyha, mecburen Adana’ya geri dönmek zorunda kalmıştı. Ümit’in hamile olduğunu öğrendiğinde Demir’e öfkesini kustu. Bir Zamanlar Çukurova 98. bölümünde Züleyha’nın kararlı ve dik duruşuna şahitlik edeceğiz.


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu