Keşfet

Bitcoin Analiz

Bitcoin analiz yatırımcıların işlemlerden önce ilk durağıdır. Detaylı şekilde piyasa hakkında bilgi sahibi olduktan sonra bilinçli şekilde işle yapılmasını sağlar. Alış ve satış işlemlerinde Bitcoin anlık değerin bilinmesi gerekir.

Bitcoin analiz yatırımcıların işlemlerden önce ilk durağıdır. Detaylı şekilde piyasa hakkında bilgi sahibi olduktan sonra bilinçli şekilde işle yapılmasını sağlar. Alış ve satış işlemlerinde Bitcoin anlık değerin bilinmesi gerekir. Analizler sayesinde grafikler şeklinde son zamanların değerlendirilmesi yapılabilir. Farklı alanlarda kullanılsa da yoğunlukta olarak yatırım aracı olarak tercih edilen kripto paralar arasında ilk sırada yer alan Bitcoin hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.

Bitcoin Nasıl Satın Alınır?

EgeMoney üzerinde üyelik oluşturan kullanıcılar bazı kişisel bilgilerini site ile paylaşmak zorundadır. Sadece 18 yaşından büyük olan kişiler işlemleri yapabilir. Aynı zamanda para akışını sağlamak için banka hesap bilgilerine ihtiyaç duyulur. Bilgileri eksik veya yanlış girilmemesi için dikkatli şekilde kontrol edilmelidir. EgeMoney anlaşmalı olarak çalıştığı bankaları kullanıcıların işlem yapabilmesi için seçenekler halinde sunar ve tüm bankalardan kolaylıkla yatırma ve çekme işlemleri yapılabilir. Hesapta bulunan bakiye üzerinden istediğinde miktarda Bitcoin alımı yapılabilir. Bitcoin analiz sayesinde hem anlık Bitcoin değerine hem de dönemlik olarak değerlendirmesine bakılabilir. Piyasa değerleri hakkında bilgi sahibi olmak, işlemlerin daha karlı şekilde yapılmasını sağlar. EgeMoney özel analiz programlarıyla daha sağlıklı yatırım türünü sizlere sunmaktadır.

Bitcoin Nasıl Satılır?

Kullanıcılar hesapları üzerinden satın aldıkları Bitcoin’e istedikleri zaman aynı şekilde satabilir. EgeMoney kripto borsası üzerinde alış ve satış dışında takas(p2p)gibi işlemlere de imkan sunulur. Kullanıcılar kripto parayı farklı bir kripto para birimi ile takas edebilir. Sahip olunan Bitcoin’leri satmak için doğru zaman beklenmelidir. Borsa üzerinde bulunan grafikler ve tablolar sayesinde anlık olarak Bitcoin fiyatları takip edilebilir. Yatırımcıların zarar etmemesi için ve daha iyi bir deneyime sahip olması için siteler özenli şekilde tasarlanır.

Sahip olunan Bitcon’leri farklı bir altcoin ile takas etmek mümkündür. Ethereum gibi oldukça popüler olan kripto para birimlerine EgeMoney üzerinden ulaşmak mümkündür. Bitcoin’lerin bulunduğu site üzerinde sahip olunan Bitcoin’lerin değerinde farklı bir altcoin alınabilir. Kısa süre içinde takas yapılmasına imkan sunar. Zamandan tasarruf etmeye yarayan kısa işlemlerden biridir. Bitcoin’lerin satışı yapıldıktan kısa bir süre sonra hesapta bulunan cüzdana eşit değerdeki para geçiş yapar. Kullanıcılar istedikleri zaman cüzdanlarında bulunan bakiye ile yeni işlemler yapabilir ya da banka hesabına geçirebilir.

Bitcoin ile Güvenli Yatırımlar

Bitcoin sahip olduğu blok zinciri altyapısı sayesinde gerçekleşen işlemlerin bazı prosedürlere uymasını zorunlu tutar. Blok zincir üzerinde gerçekleşen işlemler tamamen kişiseldir. Şifreleme yöntemleri kullanılır ve dışarıdan müdahale olması engellenir. Dijital cüzdanın sahibi olan kişiler her işlem yaptıklarında yaklaşık 10 dakikada bir madenciler tarafından kayıt edilir. Şifrelenmiş olan işlemlerin zincirde kayıtlı kalması sağlanır.

EgeMoney kullanıcıların, siteye girmeden önce hesaplarına ait olan kullanıcı adı ve şifrelerini doğrulamalarını ister. Hesaba sadece kişisel olarak giriş yapılabilir. EgeMoney sadece Bitcoin üzerinden güvenli yatırım yapılmasını değil tüm kripto borsası üzerinde güvenli şekilde işlem yapmayı amaçlar. Kişisel olarak kullanılan EgeMoney cüzdanları sayesinde sorunsuz şekilde işlem yapılabilir. Güvenilir şekilde işlem yapılabilen Bitcoin işlemlerinden önce EgeMoney sitesi içinde hazırlanan Bitcoin analiz verileri takip edilmelidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu