Gündem

Bitcoin (BTC) Balinasından Korkutucu Tahmin !

ADVFN’nin CEO koltuğunda oturan isim Chambers, Stansberry Research ile gerçekleştirdiği son röportajda, Bitcoin için korkutucu fiyat tahmininde bulundu. 

Chambers, Bitcoin’in (BTC) 10.000 dolar seviyelerine kadar düşebileceği iddiasında bulundu.

Chaöbers, En ii kripto para biriminin dört yıl süre ile yarılanma olayına dayandırarak aynı modeli sürekli bir şekilde tekrarladığını söyledi: Roket gibi yükselmekte. Bir kaya gibi şiddetli bir şekilde aşağıya iniyor. Aynı döngü. Aynı seyirci. Aynı sürücü ve bu nedenledir ki aynı model. 

Bir kapitülasyon Aşamasında Bitcoin’in 7.000 dolar seviyelerine kadar şok yaratarak düşebileceğini, fakat uzun süre bu seviyelerde kalamayacağını da söyledi.

Chambers, kripto para kışının zaten şu an yaşandığını dile getirdi, fakat bunu daha fazla coini portföyüne eklemek için bir fırsat olarak görüyor ama, 60.000 dolardan alım yapanların yatırdıkları paralarını geri alabilmek için “uzun süre” bekleme durumunda gerektiğini ekledi. 

Elon Musk ve Çin’den bahsetmişken analist, piyasanın teknik sebeplerden dolayı hareket sergilediğine ikna olduğu için bunları “gürültü” olarak isimlendirdi.

Chambers’ın düşüş hedefi göze fazla gelse de, yakın zaman içerisinde 10.000 dolarını Bitcoin için “gerçek dip” olacağını dile getiren Guggenheim CIO Scott Minerd’le aynı görüşü savunuyor.

Bu haberdeki hiçbir kelime yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. 


Kaynak: WMAL Haberler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu