Gündem

Bu Hafta Takip Edilecek Kripto Para Ve Kritik Seviyeleri

Bu Hafta Takip Edilecek 3 Kripto Para ve Kritik Seviyeler!

Bu hafta takip edilecek 3 kripto para hakkındaki gelişmeleri gündeme getireceğiz. Kripto paralar son zamanlarda da piyasayı hareketlendirmeye devam ediyor. Fakat bu hareketlilikten sonra ABD verilerine bakıldığında ise Bitcoin gibi Kripto para birimini daha çok etkileyeceğini söyleyebiliriz.  ABD Federal Rezerv artışların ve yükselişlerin kalıcı olmasını beklemiyor. Bazı analistler bunların daha uzun süreceğini hatta daha çok artışlar beklendiğini de dile getiriyor.  Bununla beraber faizlerini açması da söz konusu oluyor tabii ki.  Eğer faiz artarsa Kripto paraların da bazı düşüşler yaşayacağını söyleyebiliriz.  Fakat bundan Bitcoin gibi sağlam Kripto birimleri etkilenmeyebilir.

Bitcoin Fiyat Analizi

Bitcoin fiyat analizi incelenecek olursa bazı değişimler görmek mümkündür.  Uzun zamandır güvenilir ve yatırımların en kazançlı olduğu Kripto paralardan biri Bitcoin’dir. Bitcoin fiyatları fazla düşüş ve artışlar yaşamıyor.  Özellikle 28.000 dolar ile 32 bin dolar arasında değişim gösteriyor.  Fakat 26 Haziran’dan sonra yükselerek yoluna devam ediyor. Bu tarihten sonra herhangi bir düşüş yaşanmaması da Kripto para kazançlarını artırıyor. Yani bu durumda en çok yatırım yapılması gereken Kripto paralardan biri Bitcoin oluyor.  Geçen hafta da olduğu gibi bu haftada Bitcoin kazançları artırmaya devam ediyor.

ADA Fiyat Analizi

 Ada fiyat analizi oldukça kritik hareketlenmeleri gözler önüne seriyor. Yaklaşık bir aydır 1 ile 2 dolar arasında gidip gelen ADA son zamanların yükselen Kripto paralarından. Piyasadaki hareketlilik böyle devam ettiği sürece ADA Kripto paranın olumlu yönde hareketlendiğini de görüyoruz. Fakat paritenin 50-SMA’nın altına inecek olduğunda ve 1,5 doların altına indiğinde geçersiz olabilir. Daha sonra fiyatlarda düşüşler görülebilir.

SOL Fiyat Analizi

SOL fiyat analizi bu hafta fazla hareketli olmasıyla dikkatleri çekiyor. Gündemdeki grafik 43,38 Seviyesine kadar çıktığını hesaplıyor. Düşüş beklenmesine rağmen SOL Kripto para herhangi bir düşüş yaşamadı. Bu analizlere göre SOL Kripto paranın yükselen Kripto paralardan biri olduğunu söyleyebiliriz.  Analistler 58,38 dolara kadar yükselebileceğini de ön görüyorlar. Yani böylelikle alıcılar yatırımlarını rahatlıkla yapabilirler. Fakat olumsuz yönde bir düşüş görülürse parite 25,58 dolara kadar düşebilir.


Kaynak: WMAL Haberler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu