Gündem

Büyülü sucuk! Bir aile resmen paramparça oldu!

Müge Anlı’da esrarengiz olaylar yaşanmaya devam ediyor. Son olay büyülü sucuğun insanları aşık ettiğini öne sürüyor. İşte detaylar..

Ekranların sevilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümlerine kaldığı yerden devam ediyor. Sezon finali yapmasına az bir süre kala yine şoke eden ve bir aileyi resmen paramparça eden bir olay ile karşı karşıya kaldı. Bu sefer gündeme büyülü sucuk oturdu. Aşık eden sucuk olarak tabir edilen bu büyülü sucuk çok konuşulan cinsten. İşte detaylar.. 

ATV ekranlarında yer alan Müge Anlı yine garip bir olay ile karşı karşıya kaldı. 16 yaşındaki Sinem, 20 yaşındaki kuzenine sırf büyülü sucuk yediği için aşık olduğu iddia edildi. Sucuğu yediği için ailesini ve herkesi geride bırakarak anne ve babasını gözyaşlarıyla birlikte arkada bıraktı. Müge Anlı’da bu duruma tepki olarak: ‘’Madem büyülü sucuk, ben de Brad’e yedireyim’’ sözlerini söyledi. 

60ba132255428329f88a14c7.jpg

Kuzenine aşık olan Sinem’in annesi daha önce çeşitli tehditler aldığını iddia etti. Anne bu olayın sucuk ile bir ilgisi yok tamamen arkasında tehdit yatıyor ifadelerini kullandı. 20 yaşındaki Eren’in ailesi ise: ‘’Benim oğlum Sinem’i kaçırmadı. Sinem kendisi kalkıp geldi. Biz nereden bilelim evden kaçıp bize geldiğini’’ ifadelerini kullandı.  

Müge Anlı ise bu duruma karşılık olarak ‘’ Delikanlı gibi sözlerini söyleyin. Sizin yerinizde olsam her şeyi apaçık itiraf ederdim. Erkeklik gururu denen bir şey var’’ sözlerini söyledi. 

Peki siz bu olayı nasıl değerlendiriyorsunuz? 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu