Gündem

Clubhouse uygulamasında kullanıcı adı nasıl değiştirilir? Clubhouse ücretsiz nasıl indirilir?


Clubhouse’da kullanıcı adı nasıl değiştirilir? Clubhouse’da isim değiştirme hakkında bilmeniz gereken her şey bu haberde. İşte detaylar..

Clubhouse uygulaması, sadece birkaç ay içinde dünya çapında başarılı olan bir sosyal medya platformudur. Şimdi, Clubhouse Android uygulamasının piyasaya sürülmesinden sonra, birçok kullanıcı uygulamaya akın etti. uygulama büyümeye devam ederken bazı yeni kullanıcılar Clubhouse’daki kullanıcı adını nasıl değiştireceklerini merak ediyor. Aynı şeyi öğrenmek isteyenlerden biriyseniz, endişelenmeyin.

Clubhouse uygulamasında kullanıcı adınızı değiştirme hakkında bilmeniz gereken her şey burada. 

Clubhouse’da kullanıcı adı nasıl değiştirilir? 

Popüler ses tabanlı sosyal medya uygulaması Clubhouse’un topluluğun bir parçası olmak için mükemmel bir platform olduğu öne sürülüyor. Şirket kendisini “her yerde insanların konuşmasına, hikayeler anlatmasına, fikirler geliştirmesine, arkadaşlıkları derinleştirmesine ve dünyanın her yerinden ilginç yeni insanlarla tanışmasına olanak tanıyan, sese dayalı yeni bir sosyal ürün türü” olarak tanımlıyor. Böylece, platformdaki herhangi bir kullanıcı adını seçebilir ve yeni bir kullanıcıya ihtiyacınız olduğunu hissederseniz değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken aşağıda belirtilen kolay adımları takip etmektir. 

  • Adım 1 – Önce uygulamayı açın ve Clubhouse ana ekranında profil resminize dokunun. Profil resmini uygulama ekranının sağ üst köşesinde bulacaksınız. 
  • Adım 2 – Ardından, mevcut Kullanıcı adınıza dokunmanız yeterlidir. 
  • Adım 3 – Artık yeni Kullanıcı Adınızı yazabileceksiniz. 
  • Adım 4 – Tamamlandığında, “Güncelle” düğmesine dokunmanız yeterlidir. 
  • Adım 5 – Şimdi, yeni kullanıcı adınızı kaydetmek için görünen onay penceresindeki “İyi görünüyor” düğmesine dokunun. 

Clubhouse Android sürümü, 9 Mayıs’ta Google Play Store’da piyasaya sürüldü, ancak bu  ABD pazarına özeldi. Çok uzun bir bekleyişin ardından Clubhouse’un resmi Twitter hesabı, Global Android lansmanını duyurdu ve 21 Mayıs 2021’de tüm dünyanın kullanımına sunuldu.

Uygulama, iOS platformunda olduğu gibi Android’de de benzer özelliklere sahip. Uygulamayı Play Store veya App Store’u kullanarak uygulamayı bir Android veya iOS cihazına kolayca indirebilirsiniz. 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu