Keşfet

Craft Tektaş Pırlanta Yüzükler

Craft Pırlanta 20 yılı aşkın süredir bu sektöre gönül adamış köklü bir firmadır. Özellikle anlaşmalı olduğumuz uluslararası firmalar üzerinden de her kalitede pırlanta tedariği gerçekleştiriyoruz. Bütün ürünlerimiz 3 yıl garantilidir ve aldığınız ürünlerde iade, değişim yapmak isterseniz 14 gün içerisinde bize iletmeniz gerekmektedir.

Evliliğin sembolü olan pırlanta tektaş yüzükler Craft Pırlanta imzası ile daha değerli oluyor. Tektaş yüzükler evliliğin sembolü ve yıldönümlerinin vazgeçilmezi olarak karşımıza gelmektedir. Mükemmel bir mücevher tercihi olan tektaşlar adeta zarifliği ile sizleri büyülemeye devam ediyor. Tektaş yüzükler her zaman klasik tasarımlar ve sembolik olarak karşınıza çıkmaktadır. Craft Pırlanta üzerinden birbirinden farklı modelleri ve karat seçeneklerini inceleyerek en önemli günlerinizi özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

Craft Pırlanta Yüzükler Kataloğu

Pırlanta yüzük üzerinde oldukça profesyonel çalışma ekibine ve atölyesine sahip olan Craft Pırlanta firmamız müşterilerin istediklerine göre çalışmaya hız kesmeden devam ediyor. Birbirinden farklı kategorilerde pırlanta yüzükler ile Craft Pırlanta olarak hizmet kalitemize devam ediyoruz. Ellerinizin zarifliği Carft Pırlanta imzalı yüzüklerimiz ile ön plana çıksın! Craft Pırlanta olarak HRD Antwerp sertifikalı ve onaylı olan her biri birbirinden değerli pırlanta yüzüklerimiz sürekli memnun bir müşteri portföyü çizmektedir. Dünyanın en iyi test ve derecelendirme pırlanta laboratuvarlarına sahip olan Antwerp sayesinde gönül rahatlığı ile pırlantalarınızı uzun ömürlü ve her zaman parlak bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tam Tur Pırlanta Yüzükler

Crat Pırlanta firmamız deneyimli, çalışkan ve profesyonel ekibi ile pırlanta ve takı sektöründe oldukça şık tamturrlanta yüzük tasarımları ile karşınıza çıkmaktadır. Her biri farklı modellerde ve karatlar olan modellerimiz üzerinden birbirinden güzel yüzüklerin sahibi olabilirsiniz. Günümüzde tamtur pırlanta yüzüklerin popülerliği 1940 yılında “sonsuza kadar elmas” sloganı ile yükselişe geçerek şu an da hala severek kullanılmaktadır.

Kimilerine göre tamtur pırlanta yüzükler 40. Veya 50. Evlilik yıl dönümlerinde verilmeli. Kimilerine göre ise bu rakam 10. Yıl evlilik yıl dönümü olarak belirlenmiştir. Kısacası popülerite her geçen gün değişime uğrayarak akrşımız acıkıyor. Sizler isterseniz 1. Yılda isterseniz 30. Yılda hediye edin fakat burada olan sonsuz sevgiyi sunmaktır. Craft imzalı olan zarif ve şık tamtur yüzüklerimiz ile her zaman memnun bir müşteriye sahibiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu