Gündem

Çukur dizisinde tüm dengeler alt üst olacak! Bir oyuncu daha diziye veda edecek! Yeni bölümde neler olacak?

Çukur dizisinde tüm dengeler alt üst olacak! Bir oyuncu daha diziye veda edecek! Yeni bölümde neler olacak?

Çukur dizisinde tüm dengeler alt üst olacak. Yeni bölüm ile birlikte resmen hikaye yön değiştirecek. Dengeleri yerinden oynatan olayların hepsi bir sonraki bölümde karşımıza gelecek. İşte Çukur dizisinin tüm detayları

Show TV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Çukur, popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Son dönemlerde final bölümüne doğru yaklaşırken heyecan daha da artmaya başlıyor. Geçtiğimiz haftalarda birçok oyuncunun ayrıldığını gördük. Kubilay Aka gibi önemli isimlerin Çukur dizisinden ayrılarak başka projelere transferi gerçekleşti. Bu değişimin diziye etkilerini geldiğimiz noktada gördük Ancak şimdi ise dengelerini tamamen değiştirecek bir hamle yapıldı.

Dengeleri resmen 360 derece değiştirecek bir hamle Çukur dizisinden geldi. Gelecek bölümlerde heyecanın tavan yapacağı ortaya çıkıyor. Emmi gelecek bölümlerde ayrılması planlanan diğer bir karakter oldu. Bu da Çukur dizisinin gidişatını gerçekten kökünden değiştirecek bir olay olacak. Bakalım bu değişim diziye nasıl yansıyacak ve hikaye ne denli değişecek…

Aras Bulut İynemli ve Perihan Savaş gibi öneml isimlerin yer aldığı Çukur dizisi kaldığı yerden bomba gibi devam ediyor. Final bölümü yaklaşırken izleyenler ve hayranlar daha da heyecanlanmaya başlıyor. Acaba nasıl final olacak soruları sosyal medyada odak soru haline geliyor. Bu sorunun cevabını hep birlikte final bölümünde göreceğiz.

Gelecek bölümde Maskeli karakterinden Emmi’nin öleceğini duyan Yamaç derhal Emmi’yi aramaya koyulur. Emmi ise Amca’nın yanında yepyeni bir savaş girecek. Bu savaş nasıl sonuçlanacak orasını göreceğiz. Emmi karakterini yaşatan ve hayat veren Kadir Çernik’in diziden ayrılması hayranlarını gerçekten üzecek.

Yamaç, Emmi’yi ararken Emmi ise Amca’ya beni vur diyecek..

Kaynak:

Son dakika 7

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu