Gündem

Esra Erol’da izleyenler yasa boğuldu! Bir babanın yıkılışı Esra Erol’u gözyaşlarına boğdu! Meğerse çocuk başka bir adama aitmiş…

Esra Erol’da izleyenler yasa boğuldu! Bir babanın yıkılışı Esra Erol’u gözyaşlarına boğdu! Meğerse çocuk başka bir adama aitmiş…

Esra Erol’da izleyenleri yasa boğan olay. Bir baba nasıl yıkılır resmen tanık olduk. Üç yaşındaki kızı için yaptırılan DNA testi sonucu sonuçlandı. Bakın o kız kimin çıktı. Tüm detaylar ve daha fazlası haberimizde..

Ekranların sevilen programı Esra Erol’da yine izleyenleri yasa boğacak bir an yaşanıyor. Yaşanan olaylar bir baba etrafında şekilleniyor. Esra Erol bile bu duruma duygulanıyor. Sosyal medyada ise bu durum gündem oluyor. Bir babaya bunlar da yapılır mı diye birçok destek mesajı geliyor. Ekranları yasa boğacak o anlar ve ayrıntıları sizlerle…

Esra Erol’da bir babanın yıkılışı

ATV ekranların hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan program Esra Erol’da yine ilkler yaşanmaya devam ediyor. Bu seferki konu oldukça duygusal ve yürekli burkan cinsten. Tüm izleyenlerin ve sosyal medyadan takip eden kitlenin yasa boğulmasına sebep olan olay bir babayı konu alıyor.

Muzaffer Bey eşi Ayşe Hanım ile birlikteliği uzun yıllara dayanıyordu. Aralarındaki sorunlardan ötürü veya açıklanmayan durumlar nedeniyle Ayşe Hanım eşini terk etmiş ve Adem adındaki bir adam ile birlikte yaşamaya başlamış. Üç yaşındaki kızları da bu esnada ailenin bir üyesi.

Geçtiğimiz hafta küçük kızları için program aracılığıyla bir DNA testli yapılıyor. Şüphelenen baba bu testin yapılmasına vesile oldu. Testin sonucu ise yeni açıklığa kavuştu. DNA testi Muzaffer Bey’in yıkılmasına neden oldu. Meğer kız kendisinden değilmiş Adem’e aitmiş.

Bu olaylar üzerine ekranları başında canlı yayında yasa boğulan baba gözyaşlarına boğuldu. Bir baba için zor anlar yaşayan Muzaffer Bey kendisiyle birlikte tüm izleyenleri duygulandırdı. Esra Erol’un da duygulanmasına sebep oldu. Sosyal medyadan bu kadar da olmaz tepkileri yükseldi.

İlginizi çekebilir

Survivor adada işler karışıyor! Acun Ilıcalı yarışmaya veda eden ismi açıklıyor! Adaya kim veda edecek?

Kaynak:

Son dakika 7

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu