Gündem

Free Fire’da ücretsiz elmas almak için en iyi 3 uygulama! Bu sayede bedava elmas kazanın!

Free Fire’da ücretsiz elmas almak için en iyi 3 uygulama! Bu sayede bedava elmas kazanın!

Mayıs 2021 itibarıyla Free Fire’da ücretsiz elmas almak için en iyi 3 uygulamayı sizler için listeledik. Bu yöntem ile bedava elmas kazanabilir ve eşyalar satın alabilirsiniz. İşte tüm detaylar..

Diğer birkaç oyun gibi, Free Fire’da da bir dizi eşya satın almak için kullanılabilecek oyun içi para birimlerine sahiptir. Elmaslar, BR başlığındaki özel eşyaların çoğunu satın almak için gerekli olduğundan hayati bir husustur.

Ancak, elmas almak için kullanıcıların gerçek para harcaması gerekir ki bu, çoğu oyuncu için her zaman mümkün değildir. Bu nedenle, oyun içi premium para birimini ücretsiz olarak elde etmek için yöntemler ararlar.

Bu haber, Mayıs 2021 itibariyle Free Fire’da ücretsiz elmas almak için en iyi üç uygulamayı listeliyor.

Mayıs 2021’de Free Fire elmasları edinebileceğiniz uygulamalar

Google Ödüllü Anketler

Oyuncuların kullanabileceği uygulamalar listesinden Google Ödüllü Anketler onlar için en iyi seçenek olabilir. Google’ın ödül tabanlı programı, kısa ve basit anketleri tamamlamaları için onlara Play Kredileri / Bakiye sağlar. Oyuncular bu Play Kredilerini Free Fire’da elmas satın almak için harcayabilirler.

Poll Pay

Poll Pay, oldukça popüler olan bir GPT (Get-to-pay) uygulamasıdır. Google Play Store’da bir milyondan fazla indirildi ve 4.6 / 5 olarak derecelendirildi.

Oyuncuların PayPal hesaplarına aktarılan nakit para kazanmak için görev, anket ve daha fazlası gibi görevleri tamamlaması gerekir.

Easy Rewards

Easy Rewards başka bir GPT uygulamasıdır ve işlevselliği Anket Ödemesine oldukça benzer. Başlangıç olarak, oyuncuların görevleri tamamlaması gerekir. Bu görevleri tamamlayarak, hediye kartları ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazanabilirler. Ancak ödüller, kullanıcıların bulunduğu ülkeye göre değişiklik gösterir.

Bunun dışında, oyuncular bedava elmas almak isterlerse, düzenlenen hediye ve etkinliklere katılabilirler! Uygulama. Oyuncular, Free Fire’ın anti-hack departmanı tarafından alındıkları için mod APK’lar gibi yasa dışı araçları asla kullanmamalıdır. Kullanıcıların bunu yaptığı tespit edilirse, hesapları kalıcı olarak askıya alınır.

Kaynak:

Son dakika 7

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu