Gündem

Instagram’da GTA efekti nasıl indirilir? Nasıl kullanılır? GTA filtresi hakkında her şey..


Instagram’da GTA efekti nasıl indirilir? Nasıl kullanılır? GTA filtresi nasıl eklenir? İşte detaylar..

Gta’da yer alan oyun karakterlerini gta san andreas efektini görüntüleyebilir ve gta san andreas karakterleriyle videolar yapmak için kullanabilirsiniz. Instagram’ı düzenli olarak kullanıyorsanız, instagram akışında, gönderilerinde ve hikayelerinde muhtemelen GTA San Andreas içerikli videolarını görmüşsünüzdür. Peki Instagram’da GTA filtresi nasıl alınır? Bu Instagram filtreleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için haberimizi okumaya devam edin. 

Instagram’da GTA San Andreas Efekti 

Grand Theft Auto: San Andreas filtresi, şu anda konsepti kullanan birkaç içerik oluşturucu ile Instagram keşfette trend oluyor. GTA efekti direkt olarak uygulayabileceğiniz bir Instagram filtresi değildir. Şu anda trend olan iki efekti var: Biri GTA COVER görünüm efekti, diğeri ise kameranızın arkasında birkaç GTA karakteri görebileceğiniz bir 3D efekti. 

Picsart, VITA, Toonapp veya Kinemaster gibi GTA kapağınız için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip bir uygulama seçin ve hangisi sizin için en uygunsa onu kullanın. Doğru fotoğraf düzenleme aracını seçtikten sonra GTA arka planına eklemek için fotoğrafınızdan arka planı kaldırabilir ve kaydedebilirsiniz. Fotoğrafınızı GTA arka planına ekledikten sonra arka plana uyması için Victor’a çevirin. Bunu PicsArt veya Vita uygulamasıyla yapabilirsiniz. Daha sonra Google‘dan GTA parçalarını ve içeriklerini indirin ve PNG formatında olduklarından emin olun. 

Harika videolar oluşturmak için ses indirebilir, fotoğrafınızı düzenlerken aynı duruşta bir video üretebilir veya en büyük video düzenleme aracı olan VN’yi kullanarak içeriğinizin ekran görüntüsünü alabilirsiniz. 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu