KeşfetYaşam

İş Elbiseleri Sektörü Giviu ile farklı bir bakış açısı kazanıyor!

İş elbiseleri sektörün de son yıllarda çok güzel gelişmeler yaşanıyor. Yeni ve vizyon sahibi firmaların üretime başlamaları ile birlikte klasik ve sıradan bir bakış açısına sahip olan iş elbiseleri üretimleri artık modaya uygun olarak hazırlanıyor. En son moda trendlerini taşıyan ve bünyesinde modadan çok keyifli izler taşıyan tüm iş elbiseleri her bir sektöre farklı bir soluk ve renk katıyor. Sıradan ve tekdüze kıyafetler içerisinde üretim yapan ya da hizmet veren tüm personel için en yeni trendlerle hazırlanan iş elbiseleri önemli bir enerji ve motivasyon kaynağı oluyor. Aynı zamanda her bir marka için bu özel tasarımları kullanmak marka değerleri için büyük bir katma değer sağlıyor.

İş elbiseleri sektöründe yaşanan bu güzel gelişimlerin öncüsü olarak Giviu markası biliniyor. Çok uzun yıllar bu sektörde en iyi konumlarda çalışmış ve yaptığı her işin hakkını vermiş olan Sevcan Durmaz tarafından bu marka hayata geçiriliyor. Tekdüze ve sıradan üretimlerden sıkılan ve içindeki yenilikçi ruhu tüm Giviu tasarımlarına taşıyan Sevcan Hanım ve ekibi birçok önemli firma ile kısa sürede güçlü bağlar kuruyor. Çünkü markalarına önem veren ve marka değerini her bir evrede en iyi şekilde yansıtmayan isteyen işveren ve patronlar Giviu tasarımları ile markalarına hak ettiği değeri verdiklerine inanıyorlar.

Kadınların gücü ile doğan bir marka; Giviu

Giviu markası iş elbiseleri sektöründe oldukça yeni bir marka olsa da, bu markanın kurucusu olan Sevcan hanım ve ona yol arkadaşlığı eden kadın çalışanlar sektörde uzun yıllar emek vermiş olan insanlardır. Tüm personellerin kadın olduğu Giviu markasının bu açıdan da bakıldığında ayrı bir önemi ve değeri bulunmaktadır.

Kadın dayanışmasına ve kadın gücüne sırtını dayamış olan Giviu markası yenilikçi tasarımları, özel üretimleri ve en kaliteli üretim süreçleri ile sektörde en çok konuşulan marka olmayı başarıyor. Kadınların titiz ve vizyonel yaklaşımları ile çok daha ilerilere taşınacak olan Giviu markası bu sektör için yaratılmış olan en büyük değerlerden birisi olarak kabul ediliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu