Gündem

İstanbul Esenyurt’ta Taksiciler Arasında Silahlı Kavga 2 Yaralı

Alınan habere göre İstanbul Esenyurt'ta taksi durağı yeri tartışmada ortalık karışınca taksiciler birbirine girdi. Silahların ateşlendiği olayda 2 kişinin silah ile yaralandığı yaralıların hastaneye kaldırılması ile kavga hastaneye kadar taşındı.

İstanbul Esenyurt‘ta taksicler arasında çıkan kavgada silah ile 2 kişi yaralandı.Yaralılar hastaneye kaldırıldıktan sonra kavga hastane de devam etti. Olay yerinde çok sayıda polis kavgaya müdahale ederken çok sayıda taksiciyi göz altına aldı.

Edindiğimiz habere göre Zafer Mahallesi, Adile Naşit Bulvarında bulunan taksi durağında kavga çıktı. Taksi durakları arasında bir süredir yer tartışması olduğunu iddaa ettiler.

Tartışmalar bu sabah itibari ile silahlı, taşlı ve sopalı kavga ortalığı bir anda savaş alanına döndürdü. Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri olaya müdahale ederek tarafları sakinleştirmeye çalıştı. Polislerin müdahalesi ile dağılan öfkeli kalabalık, daha sonra tekrar toplanıp taksi durağına taş, sopa ve silah ile saldırdılar. Ateşlenen silahtan 2 kişinin yaralandığı, mermilerden birisinin sırtına isabet ettiği belirtildi.

Çok Sayıda Kişi Gözaltına Alındı.

Taksiciler kaldırım taşlarını sökerek 2 taksinin camlarını kırdılar. Birçok taksiyi ise kullanılamaz hale getirdiler. Olay yerine sevk edilen polis ekipleri ve destek ekipleri tarafları tekrar sakinleştirdi.

Silah ile yaralanan 2 kişi ise devlet hastanesinin acil servisine kaldırıldı. Acile giden 2 taraf acil servisi önünde tekrar kavga etmeye başladı. Polise yapılan ihbar ile hastaneye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Polis olay yerinde çok sayıda kişiyi göz altına alarak olay ile alakalı incelemesi devam ediyor.

Diğer yandan yaralanan sahısların tedavisi devam ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu