Gündem

Konut alacaklara müjde..! Son başvuru tarihi 30 Haziran faizsiz konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar kuyruğa girdi..

Şimdi sizlere kısaca my max yapı mimarlık ve inşaat firmasından projelerimizi tanıtmaya..

Albatros Rezidans

4 bloktan oluşan 4300 m2 alana sahip olan projemiz yüksek ultra lüx ve deniz manzaralı olup yatırım ve ev sahibi olanlar için, konforun yüksek tutuldugu tamamen akıllı ev sistemi olarak temeli ve mimari çizimi ve estetikli ile sizlerle;

475363fd-93ae-42a6-9b99-68d5c3435512.jpg

Nnot: sınırlı sayıda daire fırsatları ile satışlarımız ile güvenilir firma adına sizlerleyiz..

Pelikan Villaları

Farkı yaratmak adına sizlerlerleyiz yatırım amaçlı ve oturumlu kendine ait özel havuz ve otoparkı ile yine mimarı dokunuş ve merkeze yakınlığı ile ün salan projemiz 500 m2 281 m2 oturumlu toplamda 24 villadan oluşmakta 10 tanesi normal villa ,14 adet süit villarımız mevcuttadır.

süit villaları diger 10 villadan ayıran en önemli özellik havuzun zemin kata bitişik olması olacaktır. müşterilerimiz istegine göre üzerine açılır kapanır tavan ve camekan sistem yaptırabilir. villarımızın havuzlarında ısı pompası sisteminde olucaktır.

3070b21d-4c84-41f7-9e8c-71209c9e4626.jpg

Moa Rezidans

3 bloktan oluşan  tamamı ile merkeze yakın ultra lüx  sadece 3+1 toplamda 24 adet dairelerimiz bulunmakta.. Akıllı ev sistemi ve deniz manzaralı mimari çizimiz ile..

Kolay ödeme seçenekleri ile.. ilk 10 kişiye tapu masrafları bizden…

Proje sorumlusu

Ayşe ALKURT

GSM: 05530630948

 

62c66c5a-ba91-4fe3-9cea-c7b6f5c39edd.jpg

MY AUTO, 1995’ten 2017 Yılına kadar Otomotiv Sektöründe faaliyet göstermiştir. Firma, Otomotiv Alım-Satım Sektöründe Söke’de büyüme gerçekleştirmiştir. Kuşadası Bölgesi’nde genişleyen turizm hareketlerini ve inşaat pazarını keşfeden  MY AUTO, faaliyet bölgesini, Kuşadası’na genişletme kararı almıştır. İnşaat Sektöründeki büyümenin Teknik, Mühendislik ve Mimarlık hizmetleri ile olacağını gören ve bu hizmetlere yatırım yapmayı ön şart olarak kabul eden MY AUTO, 2017 Yılında MAX YAPI GAYRİMENKUL firması ile ortaklık kurarak, inşaat sektörünün güçlü firması olma yolunda adımlarını büyütmüştür.

MAX YAPI GAYRİMENKUL firması, 1985 Yılında kurulmuş, geçmişten günümüze, İnşaat, Taahhüt, Mimarlık ve  Dekorasyon alanlarında hizmet vermiş İzmir merkezli bir firmanın bayrağını atalarının 3.Nesli olarak devam ettirmiştir. Firma, 2010-2017 Yılları arasında Kuşadası’nda prestijli projelerin tasarımını ve uygulamasını başarı ile yürütmüştür.

Bu Başarı; 2017 Yılından sonrası  MY MAX YAPI MİMARLIK VE İNŞAAT FİRMASI olarak ortaklığını ortaya çıkarmış ve bu isimle hafızalarda yerini almıştır.

MY MAX YAPI MİMARLIK VE İNŞAAT FİRMASI olarak  2017 Yılından itibaren bugüne, Kuşadası Bölgesi ’nde vermiş olduğu taahhütleri yerine getirmekte, yapmış olduğu konut inşaatları ile istihdama katkı sağlamakta ve birçok aileyi ev sahibi yapmaktadır. Yapmış olduğu sıra dışı mimariye sahip konutlar ile Kuşadası Bölgesi’nin önde gelen İnşaat ve

Mimarlık firması olarak yerini almıştır, almaya da devam edecektir…

Kurulduğundan bu yana yakalamış olduğu büyüme ivmesini, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu, asla vazgeçmeyeceği  ‘güven’ ilkesi ve ‘kaliteden herkes sorumludur’ anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşımaya kararlı olan MY MAX YAPI MİMARLIK VE İNŞAAT FİRMASI olarak gelecekteki başarılarının meyvelerini sosyal, kültürel ve çevre projelerine yapacağı katkılarla paylaşmayı hedeflemektedir.

MY MAX YAPI MİMARLIK VE İNŞAAT FİRMASI  olarak vizyonumuz teknolojinin akıllı kullanımıyla, modern mimari anlayışıyla, kaliteyi takip eden değil, kaliteyi üreten olmaktır. İnsanların yaşam standartlarını yükseltmek başlıca ilkemizdir.

Önceliğimiz; bilgi birikimimiz ve tecrübemizle, yaptığımız işleri zamanında ve kaliteden ödün vermeden sürdürmektir. MY MAX YAPI MİMARLIK VE İNŞAAT FİRMASI olarak hedefimiz; doğruluktan ve dürüstlükten taviz vermeden, toplumsal yaşam standartlarının geliştirilmesini sağlama; ülkemizin en önemli sorunlarından biri olan çarpık kentleşmenin önlenmesi amacıyla kentsel dönüşüm projelerine destek vermektir.


Kaynak: WMAL Haberler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu