Ekonomi

Kredi kartı ve İhtiyaç, konut ve taşıt kredilerini bankalara yapılandırın

Milyonlarca vatandaş pandemi salgını ile ekonomik zorluk çekmeye başlayınca kredi kartı ve bankalara olan ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ödemelerini ödemekte zorlanmakta. Ziraat bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank, Garanti BBVA bankası ve diğer bankalar aracılığı bu borçlarınızı  yapılandırabilirsiniz.. İşte son dakika gelişmesinin detayları

30.000 TL borç kapatma kredisi veren bankalar hangileri konuya ilişkin araştırma yapabilirsiniz. Pek çok banka son zamanlarda kredi kampanyası düzenliyor ve borç kapatma kredisi vererek vatandaşa destek olmaya çalışıyor. Banka borçlarınızı kapatmak için 30.000 TL’ye kadar kredi veren bankalar ve kredi oranları…

Hangi banka ne kadar kredi veriyor, kredi için gerekli şartlar neler? Bu konudaki tüm detaylar haberimizde… 30.000 TL borç kapatma kredisi veren bankaların yapmış olduğu bu adımla vatandaşlar rahat bir nefes almış olacaksınız. Kredi kampanyası müşteri taleplerine göre değişiyor. Her bankada ki borçlarınız bitsin istiyorsanız ve bunun için kredi kullanmak istiyorsanız borç transfer kredisi için başvuru yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi borçlarınızı ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için alabileceğiniz krediler ile rahat olabilmek mümkün. Konut kredisi veya taşıt kredilerine borç kredi transferi yapılmıyor. Yalnızca kendi banka şubenize giderek bu borçlarınız için yapılandırma talep edebilirsiniz. Ancak 30.000 TL borç kapatma kredisi veren bankalar bulunuyor ve bu bankaların başvuru şartları neler?

Akbank 30.000 TL Borç Kapatma Kredi Desteği

Akbank müşterileri olarak en yakın banka şubesine gidip borç kapatma kredisi kullanma talebinizi oluşturabilirsiniz. Şartlar uygun olduğu takdirde tüm bankalara olan borçlarınız ve kredi kartlarınız kapatılacaktır. Kredi notunuz 1100 ve üzerinde ise rahatlıkla bu krediden yararlanabilirsiniz. Akbank 85.000 TL ile 50 bin TL’ye kadar müşterilerine borç kapatma kredisi imkanı sağlıyor. Ancak banka müşterilerinin eline para vermeyip yalnızca borçlarını hesaplanarak kredi desteği sağlıyor. Bunun yanı sıra 3 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli seçeneklerde sizlerin tercihi olabilir.

ING Bank 30.000 TL Borç Kapatma Kredisi Desteği

ING Bank 30.000 TL’ye kadar 60 ay (5 yıl) vade ile kredi vermektedir. Borç kapatma kredisi olarak kullanacağınız kredi için şubeden başvuru yapabilirsiniz. SMS veya internet üzerinden başvuru imkanı bulunmuyor. Kredi başvurusu oluşturduğunuzda tüm bankalara olan borçlarınız hesaplanır ve kapatmak için size yeni bir limit oluşturulur. İhtiyaç kredisi borcunuz bulunuyorsa bu borçlarda üzerine eklenerek 30.000, 50.000 hatta 85.000 TL’ye kadar kredi çekme hakkı elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Avantajlı kredi destekleri ile her zaman müşterisinin yanında olan ING Bank bireysel başvurularınızı değerlendirerek içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulmanızı sağlıyor.

Yapı Kredi Bank 30.000 TL Borç Kapatma Kredisi Desteği

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi borcunuza veya kredi kartı borçlarınızı tek bir bankaya toplamak için sizlere ihtiyaç kredisi sağlıyor. Yapı Kredi Bankası 30.000 TL borç kapatma kredisi seçeneği ile vatandaşlara rahatlık sağlıyor. İçinde bulunduğunuz sıkıntılı dönemin bilincinde olarak Yapı Kredi Bankası 85 bin TL’ye kadar borç kapatma kredisi veriyor ve 60 ay vade ile borcunuzu ödemenize olanak sunuyor. Başvuru işlemleri için yalnızca banka şubelerini kullanabilirsiniz.

30.000 TL borç kapatma kredisi veren bankalardan diğerleri;

  • Ziraat Bankası,
  • Halkbank,
  • Vakıfbank,
  • Burgan Bank,
  • İş Bankası,
  • QNB Finansbank,
  • DenizBank

gibi bankalardır. Bu bankalarda benzer özellikler ve limitlerle sizlere borç kapatma kredisi sağlamaktadır. Evraklarınızı banka şubesine giderek teslim edebilirsiniz ve onaylandıktan sonra anında krediniz ile borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Akbank, Halkbank, Vakıfbank ve Diğer bankalar fırsat verdi! Kredi ve Kredi kartı borçlar yapılanıyor! Son tarih…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu