Gündem

Kuruluş Osman dizisine büyük transfer… Herkes şaşıracak

Kuruluş Osman dizisine büyük transfer… Herkes şaşıracak

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olarak çekimlerini sürdüren Kuruluş Osman dizisinde gelişen son olaylar herkesi heyecanlandırdı. Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu detayı basına adeta bomba gibi düştü.

İlk çıktığı günden itibaren büyük bir heyecanla izlenip çok sevilen Kuruluş Osman dizisi her bölümüyle Çarşamba gecelerine iz bırakmaya devam ediyor.Usta oyuncu kadrosuyla izleyicinin karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisi reyting derecelendirmesinde güçlü rakiplerini bir bir geçerek zirveye yerleşmiş durumda.Kuruluş Osman dizisine oyuncu Kenan İmirzalıoğlu katılabileceği gelişmesi üzerine ünlü dizinin fanatiklerini heyecanlandırdı.Kenan İmirzalıoğlu haberinin ayrıntısını sondakika7 ekibi olarak sizler için araştırdık.

Bilindiği üzere ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ATV ekranlarına gelen Kim Milyoner Olmak İster isimli bilgi yarışmasında sunuculuk yapıyordu. Kim Milyoner Olmak İster programına bir süreliğine ara vermiş ve sonrasında ekranlara veda etmişti.Kenan İmirzalıoğlu, son günlerde tarihi konulara hakim olmak için tarih hocası arayışlarında bulunduğu yönündeki haberler magazin gündemine düşmüştü.Usta oyuncu Kenan İmirzalıoğlu çıkan haberlerle ilgili basına verdiği demeçte ‘Yok tarih hocası tutmadım ama, tarihi konulara merakımın olduğu doğru” şeklinde açıklamalar yapmıştı.

Tarihe merakı olduğunu belirten Kenan İmirzalıoğlu, Türk ve dünya tarihine de merakı olduğunu belirtti.Hatırlanacağı üzere Kenan İmirzalıoğlu bir vakit Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Mehmet Bir Cihan Fatihi’ adlı dizide Fatih Sultan Mehmet’i canlandırmıştı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması dışında başka projelerinin de hayata geçmek üzere olduğunu belirten usta oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili de bir açıklama yapmış, “Olay yanlış lanse edildi ve toplu m tarafından yanlış anlaşıldı. Pana film ekibiyle o konu hakkında öyle bir görüşmem olmadı” demişti.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ile ilgili gelişmeleri yalanlayan Kenan İmirzalıoğlu’nun tarihe özel ilgisi olduğunu belirtmesi Kuruluş Osman ve Uyanış Büyük Selçuklu gibi tarihi dönem dizilerine açık kapı bıraktığı şeklinde yorumlandı.Usta oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun Kuruluş Osman ya da Uyanış Büyük Selçuklu gibi tarihi dönem dizilerinde sahne alıp almayacağı ilgi konusu oldu.

Kaynak:

Son dakika 7

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu