KeşfetYaşam

Lal Pırlanta Baget Kelepçeler

Kelepçe bileklik modeller her zaman farklılığı seven ve farklı olmaktan yana olan kadınların tercih ettiği özel ürünlerdir.

Kelepçe bileklik modeller her zaman farklılığı seven ve farklı olmaktan yana olan kadınların tercih ettiği özel ürünlerdir. Normal bileklik modellerinden daha zengin duran ve modern bilezik olarak tanınan kelepçe bileklikler pırlanta ile çok daha şık ve değerli bir hal almaktadır.

Pırlanta kelepçe modellerinde genellikle baget taşlar ve bunları en şık şekilde kombinlemek için pırlanta taşlar kullanılmaktadır. Özel tasarımlara sahip olan bu modellerde kullanılan baget taşların özel ve farklı kesimleri ve elbette pırlanta taşların kullanım düzenleri önemli rol oynamaktadır.

Pırlanta baget kelepçeler beyaz altın üzerine hazırlanan tasarımlardır. Bu tasarımlarda çoğu kez iki adet baget kesim taş kullanılmaktadır. Bu taşların kesimleri tasarımcıların en özel çalışmalarıdır. Kimi zaman köşeli bir model olarak, kimi zamanda damla yada yuvarlak kesim baget taşlar pırlanta baget kelepçeleri süslemektedir. Baget kesim taşlarla birlikte pırlanta taşlar kullanılmaktadır. Her biri muhteşem bir uyum içerisinde olan bu değerli malzemeler bir araya geldiğinde ortaya mükemmel denebilecek ölçüde aksesuarlar çıkmaktadır.

Sizlerde hayalinizde kurduğunuz o muhteşem pırlanta baget kelepçeye çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Her biri farklı fiyatlarda satışa sunulan bu ürünler her kadının kendi imkanları ile alabilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Şık ve büyüleyici görüntüsünden hiçbir şey kaybetmeden daha az pırlanta kullanılarak hazırlanan bu ürünler vitrinlerde tüm göz alıcılığı ile sizleri beklemektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu