Gündem

Maraşlı izleyenlerine kötü haber! ATV Maraşlı dizisine 2. sezon için onay vermedi! Final yolu gözüktü mü?

Maraşlı izleyenlerine kötü haber! ATV Maraşlı dizisine 2. sezon için onay vermedi! Final yolu gözüktü mü?

Maraşlı dizisi için kötü haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta final yapması söz konusu olurken bu hafta ise daha sert ve kötü haberler geliyor. Resmi olarak henüz 2. sezon onayını alamayan dizi için zor bir süreç bekliyor. Maraşlı dizisi final mi yapacak?

ATV ekranlarının ilk bölümüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Maraşlı dizisinden kötü haberler geliyor. Çıktığı ilk gün itibariyle reytinglerde tavan dizi 12 Nisan’da ekranlara gelen bölümüyle resmen çakıldı. Reytinglerde ve izlenmelerde dibi gören dizi için 2. sezon onayı gündem konusu oldu. Öncelikle bir sezondan fazlası için anlaşılan ATV kanalı ile 2. sezon için iptal kararı gündeme geldi. Bu gündem konuları üzerine izleyenleri üzecek haberler resmi olarak gün yüzüne çıktı.

Maraşlı dizisi devam edecek mi?

Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in oynadığı Maraşlı dizisi için reyting sebebiyle 2. sezonun iptal edilme konusu gündeme geldi. 12 Nisan itibariyle ekranlara gelen 13. Bölümü ile resmen bir çakılma yaşadı. Dizi zirve konumunda 7. sıralara kadar düşünce herkes şok yaşadı. Hem hayranları hem de kanal tarafından büyük şaşkınlıkla karşılandı. Bu durum üzerine dizinin 2. sezon akıbeti gündeme geldi.

Dizi gidişatın kötü duruma düşmesi sebebiyle 2. sezon dedikodularının odağı haline geldi. Reyting sıralamalarında zor duruma düşen dizi ilk sezon öncesi üzen o kararı aldı. Dizi şimdilik 2. sezon onayını ne yazık ki alamadı. Ancak bu durum değişir mi ilerleyen süreçte belli olacak.

Maraşlı dizisi 2. sezon onayı neden alamadı?

Dizinin izlenmeleri her hafta sabit olarak düşerken 2. sezon için onay alamaması hep kanal açısında hem yapım açısından gayet normal olarak gözüküyor. Dolayısıyla harcadığı giderler için kar elde edemeyen bir yapım çok fazla ileriye gidemeyecek. Bu durumda yeni sezonu ertelenebilir veya yayınlanmayabilir.

Şu an için herhangi resmi bir açıklama yer almıyor. Ancak geldiğimiz süreçte henüz 2. sezon onayını almadığını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Güldür Güldür Show 20 Nisan Salı günü neden yok? Güldür Güldür bitti mi? Show TV yayın akışından kaldırıldı! Yeni bölüm ne zaman?

Kaynak:

Son dakika 7

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu