Gündem

Masumlar Apartmanı dizisindeki o detay sinirleri bozdu! Dizi değil sanki yarışma! Bu kadar da olmaz dedirtti!

Masumlar Apartmanı dizisindeki o detay sinirleri bozdu! Dizi değil sanki yarışma! Bu kadar da olmaz dedirtti!

Masumlar Apartmanı Masumlar Apartmanı dizisindeki o detay sinirleri bozdu! Bir sahnede yer alan müzik yüzünden dizi yarışma havasına girdi. İzleyenler resmen krize girdi. Bu kadar da olmaz dedirtti.

Ekranların sevilen ve dikkat çeken dizisi Masumlar Apartmanı dün akşam ekrana geldiği yeni bölümüyle bir hayli konuşuldu. Esat ve Gülben karakterlerinin yakınlaştığı anlar izleyicilerinin tepki çekmesine neden oldu. Bu yakınlaşma sonra sosyal medyada olumsuz yorumlar gelmeye başladı. Dolayısıyla dizinin bu kısmındaki detay şoke etmeye yetti. İzleyiciler ve hayranlar çileden çıkarak tepkilerini açıkça yorumlar kısmında yazdılar..

Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi ünlü isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı, yeni bölümlerine kaldığı yerden devam ediyor. Dün yayınlanan bölümde ise izleyicilerin tepkisini çeken bir detay ortaya çıktı. Kimse o kısmı beğenmedi. Resmen tiksindirici olarak nitelendirilen o kısmı silmelerini istediler. Tepkiler sosyal medyadan ve youtube platformu üzerinde yorumlar kısmında belirtildi.

O detay içerisinde Gülben uzun süredir Esat’dan hoşlanıyordu. Bu durumdan dolayı yakınlaşmak istedi. Esat için diğer taliplerini resmen dışarıya itmişti. Sırf beraber olmak için birçok şeyi göze aldı. Gülben’i eve bırakan Esat hediye olarak bir de öpücük vermişti. Esat’ın karşısında Gülben bu durumda ne yapacağını bilemedi. Eli ayağına dolandı. Öylece bakakaldı…

Esat’ın Gülben’i öptüğü anlarda arka planda bir müzk çalmaya başladı. Çalan şarkı kim milyoner olmak ister programındaki şarkıya benzetildi. Duygusal sahnede böyle bir şarkının kullanılması izleyicileri resmen çileden çıkardı. Peş peşe olumsuz yorumlar geldi ve tepkiler dile getirildi.

Yorumlar kısmında ‘’Şu güzelim sahneden koydukları müziğe bakın’’ diyerek tepkilerini gösterdiler..

Kaynak:

Son dakika 7

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu