Gündem

Mucize Doktor dizisinden flaş karar! Mucize Doktor bitiyor mu? Final mi yapacak?

Mucize Doktor dizisinden flaş karar! Mucize Doktor bitiyor mu? Final mi yapacak?

Mucize Doktor dizisi son haftalarda yine heyecanı doruğa çıkartacak haberlere konu oluyor. Son zamanlardaki düşük reyting sıralaması nedeniyle dizinin final yapacağı haberleri gün yüzüne çıktı. İşte Mucize Doktor dizisinin tüm detayları…

Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor, yüksek izlenmelere ve yeni bölümlerini yayınlamaya devam ediyor. Her bölümde farklı konuları ve olayları konu alan Mucize Doktor, yeni bir olay ile gündemdeki yerini alıyor. Ali Vefa’nın odak noktası haline geldiği dizi de heyecan tavan yaparken izleyenlerin şoke olacağı haberler gelmeye devam ediyor. Dizi sapasağlam ilerlerken reytinglerde yüksek sıçramalar yaparken bir yandan da final çanları çalmaya başladı.

Onur Tuna ve Taner Ölmez gibi başarılı isimlerin yer aldığı Mucize Doktor dizisi başarısını sürdürmeye devam ediyor. Bölüm bölüm farklı konuları ve hastalıkları ele alarak izleyicilere ders ve öğüt verme amacı güdüyor. Bu da izleyenleri kendilerine çeken önemli unsurlardan birisi haline geliyor. Her ne kadar başarılı bir ivme yakalasa da son zamanlarda diğer diziler gibi düşüşün kurbanı olmaya başladı.

Çıktığı günden bu yana oldukça fazla izlenmelere sahip olan Mucize Doktor son dönemlerde kötü gidişatın esiri haline geldi. Bu sebepten ötürü az izlenmeye başladı. Diğer dizilerde de bu düşüş gözle görülür biçimde arttı. Her dizi gibi Mucize Doktor dizisi için de final çanları çalmaya başladı.

Yayınlandığı ilk dönem FOX TV için büyük kazanç kaynağı olan dizi artık popülerliğini yitiriyor. Her zaman aynı heyecanı yansıtamayan dizi için final söylemleri hem izleyenler hem de kanal tarafından gelmeye başlıyor. Dizinin akıbeti ne olacak merak konusu…

Perşembe akşamı 59. Bölümüyle yeni bir hikayeyi izleyenlere aktaracak. Sizce dizi final yapmalı mı?

Kaynak:

Son dakika 7

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu