Gündem

Müge Anlı’ da Şüpheli kayıp.! Kripto para bir gencin canına.. İşte detaylar..

Ekranların sevilen yüzü ve sabah kuşağı programları arasında köklü bir yere sahip olan Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümlerine kaldığı yerden devam ediyor. Sezon finaline az bir süre kala programda yine ilginç olaylar yaşanmaya ve sır perdeleri aralanmaya devam ediliyor. Son yaşanan bir olay ise herkesin aşina olduğu ve son yıllarda herkesin sıkça duyduğu kripto para olayı. Kripto para işleriyle uğraştığı düşünülen Abdulkadir’in canından olduğu tahmin ediliyor. Kripto paralar ile büyük oynadığı ve tuzağa düştüğü varsayılıyor. 

Acılı anne ve kardeş derhal soluğu Müge Anlı’da aldı. Dert döken ve gözyaşlarının sel olup aktığı programda anne ve kardeş dertlerine derman olunmasını istiyor. Daha 27 yaşında olan genç Abdulkadir’in derhal bulunması isteniyor. Gerekli çalışmalar ve aramalar başlatılır başlatılmaz canlı yayına birkaç telefon bağlantısı gerçekleştirildi. 

Arkadaşı olduğunu iddia eden bir genç daha telefon ile bağlantı kurdu. Telefon ile bağlantı kuran arkadaşı: ‘’Abuldkadir kaybolmadan önce benden 1400 TL para istedi. Ben de verdim. Akşama söz vereceğim dedi fakat o gündür ona ulaşamıyorum. Daha sonra ekranlarda onu görünce de şok oldum,’’ dedi. 

Sapanca taraflarında bir ormanlık bölgede kaybolduğu düşünülen Abdulkadir için gerekli arama kurtarma çalışmaları başlatıldı. Bundan sonraki süreçte her ipucu ve delil titizlikle değerlendirilecek ve çalışmaların hızlı bir şekilde olumlu yanıt verilmesi için çaba gösterilecek. 

 


Kaynak: WMAL Haberler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu