Gündem

Müge Anlı resmen sinir krizine girdi! Küfürler ve hakaretler havada uçuştu! Evli ve 2 çocuklu adama kaçan 18 yaşındaki kız…

Müge Anlı resmen sinir krizine girdi! Evli ve 2 çocuğu olan bir adama kaçan Kübra daha 18 yaşındaydı. Hem ailesi hem de Müge Anlı canlı yayında ona ulaştı. İşte detaylar..

Ekranların sevilen ve reyting rekorları kıran yapımı Müge Anlı ile Tatlı Sert yen bölümlerine kaldığı yerden devam ediyor. Sezon finaline az bir süre kala Müge Anlı programında yine sular durulmuyor ve ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. 18 yaşındaki bir kız 1 ay gibi kısa bir sürede tanıştığı evli ve 2 çocuklu bir adamla resmen kaçtı. Kızının başına bir şeyler geldiğini düşünen anne ve baba ise soluğu Müge Anlı’da aldı. 

Kalır ailesi 18 yaşındaki Kübra isimli genç kızlarını aramak için Müge Anlı programına konuk oldu. Daha önce böyle bir durumun yaşandığını öne sürerek ilk defa böyle bir şeyin başına geldiklerini dile getirdi. 18 yaşındaki genç ve yeni reşit olmuş kız 2 çocuğu olan bir adama resmen gitti. Ayrıca adamın, kızlarının çalıştığı yerin patronu olduğu ortaya çıktı. Zeka yaşı yaşıtlarına göre biraz daha düşük olan Kübra ise bu olayların ardından canlı yayına telefon ile bağlandı. 

rtogdrtfokdrgt.jpg

Müge Anlı ise bu bağlantının ardından aileye kızınızı buldum ifadelerini kullandı. Sevinçle dolan Kalır çiftinin mutlulukları kısa sürdü. Çünkü telefon ile bağlandıkları Kübra ‘’Ben eve gelmeyeceğim. Ben olmam gereken yerdeyim’’ ifadelerini kullandı. Bu bağlantının ardından kaçtığı adam da canlı yayına bağlandı ve işler burada patlak verdi. Hem aile hem de Müge Anlı resmen sinir küpüne döndü. İlerleyen günlerde bakalım hangi gelişmeler yaşanacak.. 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu