Gündem

Müge Anlı ve Esra Erol tahtından olacak! Öyle bir program geliyor ki reytingler çakılabilir! Tozu dumana katan o program…

Müge Anlı ve Esra Erol tahtından olacak! Gündüz kuşağı programları ve sırları açığa çıkarmakta usta olan sunucular için zor bir süreç başlıyor. Öyle bir isim geri dönüş yapıyor ki hayranlar resmen şoke oldu. İşte detaylar…

Ekranların vazgeçilmez programı Müge Anlı ve Esra Erol bu zamana kadar reytinglerini koruyor ve yeni bölümlerine devam ediyor. Reytinglerde üst sıralarda yer alan gündüz kuşağı programlarına kötü haber verildi. Tahtlarını yerinden edecek yeni bir program ekranlara gelecek. Bu haber üzerine hayranlar ve izleyenler bir hayli üzüldü. Çünkü bu programların bitmesini istemiyor aksine birçok sırrın daha açığa çıkmasını istiyor. Bu yeni program iki programın reytinglerinde oynama yaparsa zamanla ekranlardan kalkması anlamına geliyor. 

Milyonların severek takip ettiği Esra Erol ve Müge Anlı’ya rakip olarak o isim sosyal medyadan yeni haberini duyurdu. Bu haber üzerine tahtından olacaksınız iddiaları yer aldı. Yaptığı bu paylaşım ile dikkatleri bir hayli üzerine çeken o isim resmen sosyal medyada gündem oldu. Yüzlerce yorum geldi ve halen de paylaşılmaya ve yayılmaya devam ediyor. 

609f9c854e3fe10c589bbd7f.jpg

İki program ekranlarda yer almıyorken daha önceki süreçte Esra Ceyhan yer alıyordu. Birçok sırrı açığa çıkartıyor ve sevenleri kavuşturuyordu. Kısa süre önce sorulara yanıt veren Ceyhan bu konu hakkında birçok soruyu yanıtladı ve olayları açıklığa kavuşturdu. Müge Anlı’nın akıl hocası olarak bilinen Ceyhan: ‘’Şu anda astım hastasıyım, biraz daha toparlanayım ve pandemi bitsin ekranlara döneceğim ifadelerini kullandı. 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Tekrardan ekranlara gelmesi eski etkiyi yaratır mı yoksa bir hayli sönük kalır mı? 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu