Gündem

Müge Anlı yapacağını yaptı yine.!! İki cinayet tek bir isimde birleşti! Apar topar kelepçelenerek götürüldü. İşte o İsim..

Gündüz kuşağı en çok izlenen programlar arasında yer alan Müge Anlı yine şoke eden bir olay ile karşı karşı kaldı. Lütfiye Gündüz kaybının sırları yavaş yavaş ortaya çıkarken şoke eden gelişmeler yaşanıyor. Stüdyoya gelen polisler apar topar kelepçeli bir şekilde o kişiyi götürdü. Nezen cinayeti ile Lütfiye arasında nasıl bir bağ var? Müge Anlı programında neler oluyor? Tüm detaylar ve daha fazlası haberimizde. Okumaya devam edin. 

Hafta içi her gün ekranlara gelen Müge Anlı rekor kırmaya devam ediyor. Hayranları ve izleyenleri tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. Bu takiplerde meyvesini veriyor. Bir olay meydana geldiği zaman çok sayıda geri dönüş olarak sırlar yavaş yavaş açığa çıkmaya başlıyor. Geri dönüşlerin faydasından çokça yararlanılıyor. Son zamanlarda meydana gelen Nezen ile Lütfiye Gündüz arasında ortak bir bağ yakalandı. Peki neydi bu ortak bağ.. 

muge3.jpg

Lütfiye Gündüz ve Nezen aynı yıl içerisinde ortaya çıkan olaylar arasında yer alıyor. İkisi de 2013 yılında gerçekleşmiş. Savcılık bu kapsamda harekete geçti. 8 yıldır kayıp olan Gündüz’ün arkasındaki isim Ahmet Taşkın çıktı. Şüpheli isim apar topar polisler tarafından stüdyodan alınarak götürüldü.  

Taşkın’ın açığa çıkmasıyla beraber şu sözleri dikkat çekti: ‘’Nezeni ben öldürdüm, Gündüz’ü bize vermezseniz sizi de öldürürüm’’ ifadeleri şoke eden sözler arasında yer aldı. 


Kaynak

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu