Gündem

Müge Anlı yayından kaldırıldı! Yeni bölümleri ekrana gelmeyecek! ATV Müge Anlı hayranlarının hevesini kursağında bıraktı…


Müge Anlı Yayından Kaldırıldı! Ekranlara yeni bölümü bir süre gelmeyecek. Gündüz kuşağının almış olduğu bu karar tarihe geçti. İşte detaylar…

Ekranların reyting rekorları kıran ve ATV kanalının vazgeçilmez gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert şoke eden bir gelişme ile karşımıza çıkıyor. Müge Anlı bugün ve yarın ekranlara gelmeyecek ve birçok sır perdesi aralanamayacak. Bu haber üzerine hayranların tepkisi yüksek çıktı. Sosyal medyada bu durum için yüzlerce yorum yapıldı ve gündemdeki yerini aldı. Programın yeni bölümü bu hafta ekranlarda olmayacağından dolayı birçok kayıp da bulunamayacak. 

Aynı tip program olan Esra Erol ise programına kaldığı yerden devam ederken Müge Anlı programının bu duruma girmesi eleştirilerin hedefi haline geldi. Ramazan Bayramı boyunca ekranlara gelmeyeceğini kesinleşen program için herkes çok üzgün ve sinirli durumda. Peki yayın akışında neler var ve neden ekranlardan kaldırıldı? 

En son yeni bölümü 12 Mayıs’ta ekranlara geldi. Ancak bayram tatili nedeniyle programın ertelendiği ve bayramdan sonraya sarkacağı belirtildi. Yeni bölümün Pazartesi veya Salı günü ekranlara gelmesi planlanıyor. Ekranların parlayan yüzü ve nam-ı diğer barbie bebek Anlı her hafta içi saat 10.00’da ekranlara geliyordu. Her gün birçok sır perdesi aralanıyor ve kayıplar bulunuyordu. Hatta zorluk çıkaranlar ise emniyet güçleri ile iletişime geçilerek etkisiz hale getiriyordu. 

Siz bu ertelenme konusunda ne düşünüyorsunuz? Sizce mantıklı bir hareket mi? Yoksa devam etmesi gerekiyor muydu? Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı dilediğiniz gibi belirtebilirsiniz. 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu