Gündem

Müge Anlı’da Nilgün Şimşek cinayeti açıklığa kavuştu! Program kayıtları tüm sırrı ortaya çıkardı! Meğerse eşi…

Müge Anlı’da Nilgün Şimşek cinayeti açıklığa kavuştu! Program kayıtları resmen kurtarıcı oldu. Nilgün Şimşek meğerse eşi tarafından cinayete kurban gitmiş. İşte o olayın perde arkası ve detayları…

Ekranların sevilen ve reyting rekorları kıran gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümlerine kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni bir sır daha ortaya çıktı ve açıklığa kavuştu. Bu sırrın ve cinayetin perde arkasını aydınlatmada programın geçmiş kayıtları oldukça etkili oldu. Eşi Mustafa Şimşek tarafından öldürüldüğü düşünüldüğü Nilgün Şimşek olayı nihayet gün yüzüne çıktı. İşte haber ile ilgili tüm detaylar ve daha fazlası.. 

Müge Anlı uzun süredir ele aldığı meselelerden biri de Nilgün Şimşek olayıydı. Kaybının ardından 2 seneyi aşkın bir süre geçmesine rağmen sır perdesi sonunda kayıtlar aracılığı ile aydınlandı. Dikkatli gözler sayesinde olayın aslı ortaya çıktı. 4 Nisan 2017 tarihinde kaybolan Nilgün için arama kaydı çıkartılmıştı. 30 Ekim 2019 yılında da Müge Anlı programına dahil olmuştu. 

960x505-nilgun-nalan-simsek-olayinda-bir-son-dakika-gelismesi-daha-yasandi-muge-anlida-oldugu-iddia-edilen-nilgun-simsek-aslinda-1573207606250-1621683612.jpg

Eşinin ortadan kaldırıldığı ve cinayet olduğu canlı yayında anlaşıldı. Ancak faillerin kim veya kimler olduğu henüz belli değildi. Kayıp Nilgün’ün eşi tarafından öldürüldüğü bilgisi geçmiş dosyalar ve itiraflar aracılığı ile açığa çıktı. Alınan bu somut ipuçları ile mahkemedeki işler bir hayli kolaylaştı. Program kayıtları ise emniyete teslim edildi. 

0x0-1573043335873-1621683624.jpg

Bu bilgileri ihbar kabul eden İskenderun Emniyet Müdürlüğü olayın açığa çıkmasında rolü üstlendi.  37 yaşında olan Nilgün 2017 yılında kayıplara karıştı. Geçtiğimiz günlerde ise eşi tarafından cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Eşi ise 4 yıl sonra tutuklandı. 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu