Gündem

Müge Anlı’da sahte gelin krizi! Müge Anlı kendisini resmen zor tuttu! ”Benimle dalga mı geçiyorsunuz!”

Müge Anlı’da sahte gelin krizi! Müge Anlı kendisini resmen zor tuttu! ”Benimle dalga mı geçiyorsunuz!”

Müge Anlı programında yine sinirler gerildi. Programa başvuran damat, sahte gelin tarafından dolandırıldığını iddia etti. Sahte gelin bunu kabul etmedi. Olanlar oldu. Müge Anlı resmen sinir küpüne döndü. Tüm detaylar haberimizde.

Ekranların sevilen ve vazgeçilmeyen sabah kuşağı Müge Anlı, yine şok bir olay ile karşı karşıya kaldı. Ekranlarda resmen deliye dönen Müge Anlı ne diyeceğini bilemedi. ‘’Dalga mı geçiyorsunuz’’ diyen Müge Anlı olaylara tepki gösterdi. O anlar yine kamera kayıttaydı. Canlı yayında tüm izleyenlerin ve hayranların karşısında yaşanan bu hadise herkesi şok etti. Müge Anlı resmen sinir krizine girdi. İşte o anların detayları ve daha fazlası..

Müge Anlı yine şoke eden olaylarla karşı karşıya

Sevilen program Müge Anlı ile Tatlı Sert, yine şoke eden gelişmelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Son yaşanan hadise resmen ağızları açık bırakan türden. İlginç anlar yaşanan programda dert yanan yanana. Sahte gelinler tarafından dolandırıldıklarını iddia eden damatlar Müge Anlı’ya dert yandı. Büyük meblağlarda para kaybeden damatlar soluğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aldı.

İlk kez böyle bir şey başına gelen sahte bir gelinle evlenen damat Halil Kurt toplamda 100.000 lirasını kaptırdı. Müge Anlı’ya dert yanan damat ne yapacağını bilemedi. Paralarını sahte gelinlerden ve şebekeden geri istedi. Ayrıca suç duyurusunda bulunacağını beyan etti.

Sahte gelin ise bu iddialara karşılık olarak öyle sözler söyledi ki resmen ağızları açık bıraktı. Rahat tavırlar sergileyen gelin insanları resmen çileden çıkardı. O anlarda Müge Anlı resmen sinir kiüpüne döndü. ‘’ Benimle dalga mı geçiyorsunuz, bu benim hiç umurumda değil, kendimizi zar zor tutuyorum’’ ifadelerini kullanan Müge Anlı gerçekten de sinirlerine hakim olmakta zorlanıyordu.

Siz sadece benimle değil tüm izleyenlerle ve milyonlarla dalga geçiyorsunuz, ifadelerini de ekleyen Müge Anlı sahte geline karşı gelmeye başladı. Diğer detaylar aşağıdaki için videoyu izleyebilirsiniz

İlginizi çekebilir

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için yolu sonu! Final tarihi resmen açıklandı! İşte o tarih…

Kaynak:

Son dakika 7

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu