Gündem

Müge Anlı’da şok itiraf! Canlı yayında Müge Anlı’nın ağzı resmen açık kaldı! Tüm stüdyo ayağa kalktı! İşte o itiraf…

Müge Anlı’da şok itiraf! Lütfiye Gündüz ile ilgili şoke eden açıklamalar ve itiraflar ardı ardına geliyor. Tüm suçlu bir isimde toplandı. Sırlarla dolu o olayın perde arkasında meğerse tek bir kişi varmış. İşte detaylar…

Gündüz kuşağı programları arasında en çok izlenen yayınlardan biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yine sular durulmuyor. Canlı yayında itiraflar ardı ardına geliyor. Canlı yayında olanlar hem stüdyodakileri hem de Müge Anlı’yı derinden etkiledi. İtiraflar karşısında şoke olan Anlı ne yapacağını bilemedi. Günlerdir stüdyoda olan o isim öyle bir açıklama yaptı ki resmen ağızlar açık kaldı. İşte o şoke eden açıklamalar ve itiraflar… 

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran programı yeni bölümlerine kaldığı yerden devam ediyor. Her bölümde farklı itiraflar ortaya çıkıyor ve sırlar açıklığı kavuşuyor. Yine geçtiğimiz bölümde ağızları resmen açık bırakan şok bir itiraf ile gündem oldu. Ekranları başındakiler resmen kilitlenip kaldı. 8 yıl önce ortadan gizemli bir şekilde kaybolan Lütfiye Gündüz hakkında şaşırtıcı gerçekler ortaya çıktı. Cinayete kurban giden Nezen Germiyen ile bağlantısı da gün yüzüne çıktı. 

maxresdefault-17.jpg

Lütfiye Hanım’ın eski eşi Duran Bey katilinin adını net bir şekilde verdi. Ortalık resmen ayağa kalktı. Herkes resmen donup kaldı. Duran Bey 30 Nisan gecesinde evinin önünde Ramazan Özcan’ın olduğunu söyledi. Tüm suçun Ramazan’ın olup başka kimsenin yapmadığını belirtti. Hatta beni bile tehdit etti. Artık Lütfiye’yi arama yoksa seni öldürürüm gibi tehditler aldığını açıkladı. 

Siz bu cinayet hakkında neler düşünüyorsunuz? Son zamanlarda artan bu vakaları sizce nasıl sona erdirebiliriz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu