Gündem

Müge Anlı’da yok artık dedirten aşk çemberi! Aşk-ı Memnu dizisi resmen gerçek oldu! Milyonlar resmen krize girdi!

Müge Anlı’da yok artık dedirten aşk çemberi! Yeni olaylar hayranları ve izleyenleri resmen çileden çıkarttı ve yok artık dedirtti. Bu kadar da olmaz dedirten o haberin detayları burada…

Ekranların sevilen gündüz kuşağı ve sırları açığa çıkartan program Müge Anlı yeni bölümlerine kaldığı yerden devam ediyor. Yine yeni bölümlerinde resmen Aşk-ı Memnu’yu ayaklandıracak gelişmeler yaşanıyor. Hayranları ve ekranları başındakileri şoke edecek o anlar yine kamerada kayıttaydı. Bayılan bayılana… 

40 yaşındaki Sude isimli bir kadın eşinin amcası kaçtı. Bu durum resmen ortalığı ayağa kaldırdı. Bu kadar da olmaz dedirten görüntüler ortaya çıktı. Amca ekranları başına dahil oldu ve stüdyoda tozu dumana kattı. Amca Sude’yi sevdiğini ve evlenmek istediğini dile getirdi. Ancak şu anda amcanın kendisi evli eşi ve çocuğu var. Tüm bunları es geçerek Sude isimli kadına gitmek istiyor. 

60a4f91555428231649f11bb.jpg

Bu durum oldukça karmaşık bir hal almaya başlıyor ve sinir kat sayısı gitgide artıyor. Yakınlar bu duruma oldukça karşı çıkıyor ve haliyle tepki gösteriyorlar. Ancak çift bu durumda oldukça kararlı ve nişanın ardından evlenmek istediklerini sürekli olarak dile getiriyor. Amca Emir bu durum karşısında geçtiğimiz program baygınlık geçirmişti. Yeni bölümlerde de bu konu derinlemesine ele alınacak. 

Amca Emir’in eşi de bu duruma çok şaşırmış ve artık kendisini istemediği dile getiriyor. Amcanın eşi: ‘’Beni araya katmasınlar da ne yaparlarsa yapsınlar. Artık bu durum içerisinde olmak istemiyorum’’ ifadelerini kullandı.  

Bu duruma kendilerini sokan Emir ve Sude yakınlarından ve ailelerinden helallik istiyorlar: ‘’Böyle oldu yapacak bir şey yok’’ ifadeleri kullanıldı. 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu