Gündem

Müge Anlı’dan Zeynep Güngör cinayeti İle İlgil Son Dakika Açıklaması! Ailesi Yıkıldı..!

Verilen son dakika haberlerinde; bilindiği üzere bıçaklanarak öldürülen Zeynep Güngör ile ilgili olarak; ablası, sevgilisi ve ağabeyi polis tarafından gözaltına alınmış olduğu bilgisi bugün bomba gibi düştü.

İstanbul’da 16 Eylül 2019 tarihlerinde kayıp başvurusu yapılan 34 yaşındaki 4 çocuk annesi Zeynep Güngör’ü bulmak adına yakınları hepimizin yakından tanıdığı Araştırma ve Gazeteci Müge Anlı programına konuk olmuşlar ve hikayelerini hepimize duyurmuşlardı. Canlı yayına kayıp olan bayanın 3 ablası konuk olmuş ve “ Kardeşimizin eski sevgilisi E.’nin öldürdüğünü düşünüyor ve bu ölümü öz ağabeyi İ.’nin bildiğini düşünüyoruz” demişti.

Canlı yayında sunulmuş olan bilgiler ile ilgili kayıp olayın; Müge Anlı tarafından gündeme gelmiş olmasıyla birlikte İstanbul Emniyet Şube müdürlüğünce Zeynep Güngör’ün öldürüldüğü ve ıssız bir yere atıldığı doğrulandı.

Daha sonra savcı emri ile hareket haline geçen emniyet güçleri; 4 ayrı ilde farklı farklı operasyonlar düzenledi. Hatay İskenderun da  yaşayan eski sevgilisi E.B Antep bölgesinde yaşayan ağabeyi İ.D ve İstanbul da yaşayan ablası M.D polis tarafından göz altına alındı ve İstanbul emniyeti asayiş şubesine getirildi. Ardından Müge anlıdan aldığımız habere göre bu üç şahısın ifadeleri alınmaya başladığını duyurdu.

Müge Anlı

Son zamanlarda oldukça fazla konuşulmakta olan  konulardan birisi daha böylelikle çözülmüş oldu. Zeynep Güngör cinayetinde uzun bir zamandan beri gerek Müge Anlı gerek ise emniyet ekipleri ciddi araştırmalar yapıyordu. Sonunda deliller bir araya getirilerek cinayet çözülmüş oldu. İstanbul’da 16 Eylül 2019 tarihleri arasında kaybolan ve kendisinden uzun bir süre haber alınamayan bayanın yakınları birçok kaybı bulan ve enteresan olayları çözmeyi başaran ünlü gazeteci Müge Anlı’ya başvuru yaptı. Uzun süren araştırmaların neticesinde bayan bulundu.

Kardeşimizin eski sevgilisi E.’nin öldürdüğünü düşünüyor ve bu ölümü öz ağabeyi İ.’nin bildiğini düşünüyoruz” şeklinde programda bulunmakta olan ailesinin ifadeleri ilk olarak stüdyoda şık etkisi yaratmıştı. Söylenenleri dikkate alan Müge Anlı bu konu ile ilgili ciddi bir araştırma yaptı. Bunun neticesinde emniyet ekipleri ile iletişim halinde bulunan Müge Anlı’ya bayanın öldürüldüğü ve ıssız bir yere atıldığı bilgisi iletildi. Haberi alan bayanın yakınları göz yaşlarına boğuldu. Konu ile ilgili şüpheli olarak görülen ve programda dillendirilen Hatay İskenderun da  yaşayan eski sevgilisi E.B Antep bölgesinde yaşayan ağabeyi İ.D ve İstanbul da yaşayan ablası M.D polis tarafından göz altına alındı ve İstanbul emniyeti asayiş şubesine getirildi. Şahısların ifadelerinin alınmasına devam edildiği de ayrıca belirtildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu