Gündem

Müge Anlı’nın bu fotoğrafını daha önce hiç görmediniz! Resmen bambaşka birine dönüşmüş! Kimse bu fotoğrafını görmedi!

Müge Anlı’nın bu fotoğrafını daha önce hiç görmediniz! Resmen bambaşka birine dönüşmüş! Kimse bu fotoğrafını görmedi!

Müge Anlı’nın son paylaştığı görsel sosyal medyada çok konuşulmaya devam ediyor. Ekranların sevilen yüzü, daha önce hiç görmediğiniz bir fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. İşte o fotoğraf ve detaylar..

ATV ekranlarının sabah programı sunucusu Müge Anlı hayranları tarafından hiç bilinmeyen fotoğrafını paylaştı. Değişim yaşadığı o fotoğraf hayranlarını resmen şoke etti. Ekranların sevilen yüzü ve milyonlarca takipçisi olan Müge Anlı, fark yaratmaya devam ediyor. Hayranlar tarafından sıkı takibe alınan Müge Anlı’nın bu fotoğrafını ve değişimini daha önce görmediniz. Müge Anlı’nın şaşırtan değişimi ve görüntüleri haberimizde..

Müge Anlı sosyal medyaya adım atmasıyla birlikte binlerce takipçiye ulaştı. Çok takipçi sayısına ulaşması onun ne kadar popüler ve sevildiğini gösteriyor. Bu kadar takipçi olmasına rağmen ve yakından takip edilmesine rağmen halen bilinmeyen birçok yönü bulunuyor. Bu yönünden birisi daha geçtiğimiz paylaşımda ortaya çıktı. Hayranlar resmen şoke oldu.

Geçtiğimiz gün sosyal medyada paylaştığı fotoğrafı yine çok yorumlananlar arasında yerini aldı. Binlerce beğeniye ve yoruma ulaşan gönderisi ne kadar çok değişmiş dedirtti. Hayranlar ve takipçiler tarafından çok beğenilen görsel odak noktası haline geldi. Fotoğrafın paylaşılmasının ardından gündem oldu.

Müge Anlı’nın gençlik ve ilk program görüntülerinin ortaya çıkmasıyla çok konuşuldu. Övgü dolu yorumların yanı sıra hayranlıklarını dile getiren takipçiler, onu bu fotoğraflar ile daha da çok sevdi. Her geçen gün farklı bir yönünü öğrendiğimiz Müge Anlı için bu sefer de gençliğindeki hallerini gördük.

Paylaştığı görseller 2007 yılından bile eski.. Tarzıyla ve sevecenliğiyle çok konuşulan Müge Anlı son paylaşımıyla da dikkatleri üzerine çekti.

Kaynak:

Son dakika 7

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu