Gündem

Müge Anlı’nın bu halini görenlerin ağzı açık kaldı! Paylaştığı gençlik fotoğrafı viral oldu!

Müge Anlı’nın bu halini görenlerin ağzı açık kaldı! Paylaştığı gençlik fotoğrafı viral oldu!

Müge Anlı’nın bu halini görenlerin ağzı açık kaldı. Instagram hesabında paylaştığı gençlik fotoğrafı çok konuşuldu ve çok yorumlandı. İşte Müge Anlı’nın o son gönderisi..

Ekranların sevilen yüzü ve program sunucusu Müge Anlı yine çok konuşulacak bir haber ile karşımızda. Hayranların sıkı sıkıya takip ettiği Müge Anlı resmen göz takibinde. Bir süredir sosyal medyaya mesafeli olan Anlı artık Instagram’a geçiş yaptı. Açtığı ilk haftadan milyon takipçiye ulaşan Anlı resmen rekor kırdı ve her attığı gönderi gündem oldu. Yine gündem olduğu konulardan biri ise hayranlarını nereden nereye dedirtti. Sosyal medyadaki o paylaşımı vay be ne kadar zaman geçmiş.. Gibi yorumlar alınmasına neden oldu.

ATV ekranlarında büyük ivme yakalayan programıyla Müge Anlı yükselmeye ve çok konuşulmaya devam ediyor. Yüksek takipçiye sahip ve reyting rekorlarının kırılması da haliyle normal olarak karşılanıyor. Program harici sosyal medyada da işler yolunda. Yüksek takipçiye sahip Instagram hesabında her paylaşım resmen viral oluyor. Milyon takipçili hesabındaki son paylaşım ise çok konuşulanlar arasında yer aldı.

Gençlik fotoğrafını paylaşan Müge Anlı yine gündem olmaya yetti. Arka arkaya yüzlerce yorum resmen aktı. Gençlik fotoğrafındaki çoğu yorumda Barbie Bebek benzetmesi yapıldı. Hayranları tarafından çok sevilen Anlı bu gönderisiyle de öne çıkmaya yetti.

İşte o fotoğraf:

Müge Anlı 20’li yaşlardayken..

‘’Her zaman tebessüm ederim, çünkü enerjimi emecek insanlara kendi hayatımda yer vermiyorum.. Gençlere de nacizane tavsiyem budur. Bunu kesinlikle uygulamanızı istiyorum’’ dedi.

Kaynak:

Son dakika 7

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu