Gündem

Özel jetiyle poz verdi! Şeyma Subaşı yine sevgilisiyle düşmanları çatlattı! İşte detaylar..

Her paylaşımda Acun Ilıcalı’nın konusu açılan Şeyma Subaşı için aşk konusunda işler gayet iyi görünüyor. Aşkta hedefi tam on ikiden vuran Şeyma Subaşı, paylaştığı her paylaşımda Acun Ilıcalı’nın imzası bulunuyor. Hayranların sıkı sıkıya takip ettiği Subaşı için yorumlar Ilıcalı ile doluyor. Yine yaptığı yeni bir paylaşım ile dikkatleri üzerine çekmeyi ve gündem olmayı başarıyor. Hayranlarının yorumlarda en çok yazdığı yorumlardan biri ise ‘’onlar yaşıyor biz de bakıyoruz’’ cümlesi oldu. Uzun süre önce Ilıcalı ile boşanan Subaşı yeni Mısırlı sevgilisi ile tabiri caizse düşman çatlatmaya devam ediyor.. 

yeyma-subayi-jet.jpg

Ilıcalı ile boşandıktan sonra Guido Senia ile aşk hayatına başlayan Subaşı için işler yolunda görünüyor. Yeni paylaşımlarda sık sık Ilıcalı için yorumlar yapan hayranlar hiçbir zaman bu ikilinin peşini bırakmayacak gibi. Yeni paylaşımları ile gündem olan Subaşı için Ilıcalı’dan cevap bekleniyordu. Ancak Ilıcalı bu konuda sessiz kalmayı tercih etti. 

yeyma-subayy-ozel-jet.jpg

Bir süre önce sevgilisinin özel jetiyle poz veren Subaşı yine gündem olmaya ve çok konuşulmaya yetti. Gönderi açıklamasına ise: ‘’Özel jet bulamayınca uçağı bizim için ayırdı’’ notunu düştü. Milyonların bu gönderi üzerine resmen ağzı açık kaldı. Yine yapılan yorumlar arasında ‘’yine aldırmış jeti, aferin’’ gibi yüzlercesi yer alıyor. Ilıcalı’yı kızdıracak yorumlar arasında ise: ‘’Buldun böylesini tabi kaçırmazsın’’ cümleleri yer alıyor. 

 


Kaynak: WMAL Haberler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu