ARAMIZA KATIL

Sende aramıza katılmak ister misin?

Dolaryorumlari.org RSS Feed haber akışına sizler de dahil olabilirsiniz. Bunun için kaliteli içerik üreten siteleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Google News üyesi olan Dolar Yorumlar RSS Feed haber akışı bir kaç kural belirlemiştir. Bu kurallara uyan siteler dahil olacaktır. Ayrıca dahil olan siteler "Kullanıcı Katılım Sözleşmesini" okumuş kabul etmiş sayılmaktadır.  Kullanıcı katılım sözleşmesini okumadıysanız hemen okumanızı öneririz.

Başvuru için gerekli olanlar

- Ad-Soyad

- Mail adresiniz

- Sosyal medya hesaplarınız var ise..

- Dahil olmak istediğiniz kategoriye ait rss veya feed linkiniz. (RSS veya Feed'inizin açık ve aktif olduğundan emin olun. Aktif veya açık değilse bir yazılım firmasından destek alabilirsiniz. Bunun için biz sizlere freelance çalışan yazılımcıları tercih etmenizi öneririz.)

Bu bilgileri ismail.demirblk@gmail.com mail adresine gönderiniz.


Kurallarımız

Google News profilimizi mutlaka takibe alın. >> Takip ET

Sahip olduğunuz web siteniz için kaliteli içerik üretmelisiniz.

Web sitenizin RSS veya Feed akışı açık olmalıdır.

Birden fazla kategori için başvurabilirsiniz.

RSS Feed akışından gelen içeriklerden sizler sorumlusunuz. 

Size uygun kategori yoksa bizimle iletişime geçerek kategori açtırabilirsiniz. Kategori açtırırken dikkat etmeniz gereken devamlılığı ve içerik akışı olan kategorilere yer verilecektir.

RSS Feed haber akışımızda telif içeren veya içermeyen hiç bir dosyayı barındırmıyoruz. Bu yüzden sorumlusu sizsiniz.

RSS Feed akışımız 10 dakika da bir yenilenmektedir.

Kategoriniz dışında içerik gönderimi yaparsanız içeriğiniz silinir. 1 uyarı verilir. 3 uyarı alırsanız. RSS Feed akışından uzaklaştırılırsınız.

En az son 1 yıldır aktif yayın yapan ve kaliteli içerik üreten siteleri dahil edeceğiz. 

RSS Feed ile içeriklerinizi çekerken makale içerisinde verdiğiniz linkleri temizlemiyoruz. Bu yüzden yasa dışı T.C. kurallarına aykırı sitelere link verenler ilk uyarıdan sonra aynı kural ihlalilini gerçekleştirirlerse sistemimizden uzaklaştırılır.

RSS Feed haber akışımıza dahil olan kullanıcılarımız her zaman kuralları takip etmek zorundadır. Zaman içerisinde kural güncellemesi yapılma hakkımızı saklı tutuyoruz.

Siz düzenli olarak içerik eklediğinizde biz de sizin içeriklerinizi düzenli olarak yayına alacağız.