Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

İsmail Demirbilek

Merkez mah. Çeşme sk. No:13 Bahçelievler - İSTANBUL

Mail: ismail.demirblk@gmail.com

GSM: 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief

Mehmet Demirbilek

Mail: ismail.demirblk@gmail.com

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

Damla KARAKUM

Mail: damla.karakum@dolaryorumlari.org

Didem EKŞİ

Mail: didem.eksi@dolaryorumlari.org

MALİ MÜŞAVİR / Financial Advisor

Ceyda Çelik

Mail: ceyda.celik@dolaryorumlari.org

REKLAM REZERVASYON

ismail.demirblk@gmail.com

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleriaşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.info@sondakikahaberler.com.tr

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult

Demirler Hukuk Bürosu

Av. Nebi Demir

YAZILIM FİRMASI / System Management

PHP 7

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider

Sunucu.AL İNTERNET HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.

İçerenköy Mh. Ertaç Sk. Ardil İş Merkezi No:4/2 Kat: 1 Ataşehir / İSTANBUL

HABER AJANSLARI / News Agencies

Buraya rss feed eklediğimiz haber siteleri eklenecektir.

© HİÇ BİR HAKKIMIZI SAKLAMIYORUZ.

Sadece kurallara uymanız yeterli.

YASAL UYARI

dolaryorumlari.org'da yayınlanan haber ve görseller rss feed eklenen sitelere aittir. Dolaryorumlari.org hiç bir hak talep etmez. Telif problemleri rss feed ekleyen web sitelerine aittir. Sunucumuzda hiç bir telif içeren materyel bulunmamaktadır. RSS Feed uzantısını sitemize ekleyen/ekleten siteler telif kurallarımızı kabul etmiş sayılır. Bu kuralları incelemek için "Kullanıcı Sözleşmesi" sayfamızdaki sözleşmeyi okuması ve kabul etmesi gerekmektedir.

Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, dolaryorumlari.org sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2019 dolaryorumlari.org hiç bir hakkı saklı değildir.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları RSS Feed yayınlayan sitelere aittir. dolaryorumlari.org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunları RSS Feed ekleyen sitelerden yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. dolaryorumlari.org’da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. dolaryorumlari.org hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on dolaryorumlari.org. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on dolaryorumlari.org are opened on a new page. dolaryorumlari.org does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Bu site Türkçe ve Türkiye'ye yayın yaptığından dolayı ingilizce olan kısmı prosedür gereği yazılmıştır. Siz Türkçe olan kısmı incelemenizi öneririz.