Gündem

Piyasadaki Bütün Para Bu 2 Altcoin ve Daha Fazlasına Yağacak !

Ethereum analiz firması Nansen, Andreesen Horowitz liderliği yapan A Serisi finansman turunda 12 milyon dolara yakın para topladı. Toplanan paranın, altcoin projeleri de olan Katman-2 çözümleri Arbitrum, Polgyon için destek eklemek amacı ile kullanılacağı bildirildi. 

Nansen, a16z ile ortaklığını duyurdu 

Nansen, ikinci finansman turunu bir yıldan kısa süre içerisinde tamamladı. Blockchain analiz firması Salı günü 12 milyon dolar değerinde bir yatırım aldığını duyurdu. Finansman turu Skyfall Ventures, Coinbase Ventures, imToken Ventures, Mechanism Capital, QCP Capital ve diğer birkaç kişinin katılımı ile Andreessen Horowitz (a16z) tarafından yönetldi. 

Nansen, altcoin projeleri barındıran katman 2 çözümlerine destek verecek

Geçen yıl içerisindeki Ekim aylarında, Ethereum’u izleme ve gözetme firması olarak görev yapan Mechanism Capital ve Skyfall Ventures liderliğinde bir tur içerisinde 1.2 milyon dolara yakın para toplamayı başarmıştı. Nansen, hacker, balina veya Ethereum (ETH) işlemlerini takip etme hususunda etkili bir şekilde Ethereum (ETH) cüzdanı takip eden firmadır. Toplanan fonlarla beraber Nansen, “Polygon, Optimism, Arbitrum ve daha da fazlası içinde olmak üzere” ek blockchain’leri ve Katman 2 çözümleri için destek ekleme planı yaptığını dile getirdi. Firma ayrı olarak “1 numaralı blockchain analiz platformu” olma umudu ile müşteri desteği ve kalite ile ilgili diğer operasyonlarda da iyileştirmeye gidecek. 

Bu turun baş yatırımcılarından olan a16z, alandaki en aktif risk sermaye tutanlardan biri oldu. Kısa süre öncesinde 2.2 milyar dolar değerinde en büyük kripto para girişim fonlarından birini resim olarak duyurdu ve Solona’da 314 milyon dolarlık bir yatırım turuna öncü olmuş oldu. 

 

 


Kaynak: WMAL Haberler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu