Gündem

Poparazzi uygulaması nedir? Nasıl kullanılır? Poparazzi uygulaması nasıl indirilir?

Poparazzi uygulaması nedir? Nasıl kullanılır? Poparazi uygulaması nasıl indirilir? Poparazzi uygulaması nedir? Poparazzi uygulamasının nasıl kullanılacağı, ne yaptığı ve daha fazlası hakkında bilmeniz gereken her şey burada. Öğrenmek için okumaya devam edin.

Sosyal medya günlük hayatımızın en önemli parçalarından biri haline geldi. Kullanıcıların eğlence bulması, ayrıntıları paylaşması için sayısız sosyal medya uygulaması yer alıyor. Bazıları topluluk oluşturmaya da izin veriyor. Ancak Poparazzi uygulaması adı verilen yeni bir sosyal medya uygulaması oldukça fazla Apple kullanıcısının ilgisini çekti. Bu tamamen farklı bir bakış açısına ve ilginç bir arayüze sahip. Yani, Poparazzi uygulamasının ne olduğunu ve daha fazlasını merak ediyorsanız, o zaman endişelenmeyin, işte bilmeniz gereken her şey. 

Poparazzi uygulaması nedir? 

ekran-resmi-2021-05-25-112337-616.jpg

Poparazzi uygulaması adı verilen yeni sosyal medya platformu, arkadaşlarınızın paparazzileriniz olduğu ve bunun tersinin de olduğu yeni bir fotoğraf paylaşım ağıdır. Bu açıkça, Poparazzi’de profilinizi oluşturmak için arkadaşlarınızın fotoğraflarınızı çekmesine ve paylaşmasına ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Benzer şekilde, arkadaşlarınızın fotoğraflarını sosyal uygulamada çekerek profillerini oluşturmalarına yardımcı olursunuz.  

Uygulama Facebook, Snapchat, Instagram gibi büyük sosyal medya devleriyle ve tamamen farklı bir arayüzle rekabet ediyor. Tıpkı kendi özçekimlerinize tıklayıp Snapchat’te arkadaşlarınızla nasıl paylaştığınız gibi, Poparazzi’de arkadaşlarınız yerine kendinizi tıklatmayacaksınız. Başka bir deyişle, Poparazzi tamamen “arkadaşlarını heyecanlandırmak” ile ilgilidir. 

Poparazzi uygulaması nasıl kullanılır? 

https-bucketeer-e05bbc84-baa3-437e-9518-adb32be77984-s3-amazonaws-com-public-images-c842f616-7d7f-4589-ae9f-ff19cf61a632-1795x987.jpg

Temel olarak Poparazzi uygulamasının profil bölümü iki önemli kısma bölünmüştür. Arkadaşlarınızı çektiğiniz fotoğraflar ve arkadaşların sizi çektiği fotoğraflar. Uygulama ayrıca, kameralarında sizi en çok hangi kişilerin yakaladığını da gösterir. Z kuşağı için kendisine yeni çağ sosyal medyası diyen Poparazzi, hızlı ve çoğunlukla samimi fotoğraflar çekip ardından arkadaşlarınızı etiketleyerek resmi çevrimiçi paylaşmak gibidir. 

Fotoğraf paylaşım uygulaması, kullanıcıların çekilen fotoğrafları kırpmasına, resim yazısı, filtre veya herhangi bir düzenleme yapmasına izin vermez. Resmi paylaşmak istediğiniz kullanıcının hesabını takip ettiğinizden emin olun. Aksi takdirde etiketlenen fotoğraflar bir kullanıcının hesabında görünmez. Ancak uygulama, indirildiğinde kişinin telefon rehberindeki herkesi otomatik olarak takip eder.

Snapchat’teki Snap puanı gibi, Poparazzi’nin de kaç fotoğraf çektiğinize göre her profile verilen bir “pop” puanı var. Uygulama şu anda yalnızca iOS App Store’da mevcut, bu nedenle Android kullanıcılarının kendileri için uygulamanın başlatılmasını beklemesi gerekecek. 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu