Gündem

Ramo dizisinin Sibel’i Esra Bilgiç’ten merak edilen açıklama! Esra Bilgiç bilindiğinden farklı sürprizlerle yaşadığı söyledi…

Güzel oyuncu Esra Bilgiç, bilindiği üzere bir zamanların izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul da Halime Sultan olarak karşımıza çıkmıştı. Bu sıralar Ramo dizi ile yoğun bir şekilde dikkat çekmekte olan Esra Bilgiç, sosyal medya hesabı üzerinden zaman zaman yapmış olduğu paylaşımlarıyla ilgi çekmeyi başarıyor. Canlandırmakta olduğu ve yoğun bir ilgi ile izlenmekte olan Sibel karakterine son vereceği yönündeki yorumlarını ortaya çıkarken Ramo’nun Sibel’i kendisiyle ilgili olan haberi yalanladı. Tatilde yapmış olduğu paylaşımlarla sosyal medya üzerinden gündem olan Esra Bilgiç yaptığı son açıklamalar ile kendi hakkında çok fazla kişinin bilmediği bilgileri anlattı. Meğer bambaşka bir hayat yaşıyormuş Ramo’nun Sibel’i. Esra bilgiç hayat anlayışından takipçilerine bahsetti.

Tüketime karşı düşüncelerim her zaman olduğu gibi değişiyor. Moda olduğu için giymiyorum sevdiğim için tercih ediyorum.

Pandemi döneminde ailem ile vakit geçirdim. Üstelik 3 ay boyunca yalnızca 4 çeşit kıyafet ile yaşadım.

Ramo Dizisinin Sevilen Karakteri

Son zamanlarda ekranlarda en fazla izlenen dizilerden birisi de hiç şüphesiz ki Ramo dizisi. Dizinin son zamanlarda meşhur olan mafya tipi hesaplaşmaları dile getirmesi ve bununla ilgili kaliteli senaryosunun ciddi oyuncularla güçlendirmesi neticesinde oldukça iyi tepkiler aldığı görülüyor. Dizinin sevilen oyuncuların özel hayatları da aynı şekilde gündeme gelmeye devam ediyor. Güzel oyuncu Esra Bilgiç de aynı şekilde dizideki rolüyle dikkat çekmekte olduğu kadar aynı zamanda özel hayatıyla da aynı şekilde dikkat çekiyor.

Yapmış olduğu açıklamalarla hayranlarını şaşırtan ünlü isim son yaptığı çarpıcı açıklamalar ile birlikte gene hayranlarını şaşırtmayı başarmış bulunuyor. Diriliş Ertuğrul da Halime Sultan’ı olarak ta tanıdığımız ünlü isim Ramo dizisinde Sibel karakterine hayat veriyor.

Ünlü isim ile ilgili son zamanlarda yapılan haberlerde diziden ayrılacağı ile ilgili haberler yayılmaya başlamıştı. Ünlü isim tarafından yapılan açıklamalarda böyle bir durumun söz konusu olmadığı diziden ayrılmayacağı bilgisi yeniden paylaşıldı. Ünlü isim bu bilgilendirmeyi kendisi tarafından kullanılmakta olan resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptı.

Moda Diye Giyinmem

Tüketime karşı düşüncelerim her zaman olduğu gibi değişiyor. Moda olduğu için giymiyorum sevdiğim için tercih ediyorum. Açıklamaları bir anda sosyal medya da beğeni rekorları kırdı. Tüketimin son zamanlarda yaşanan olaylar nedeniyle öneminin altını çizen ünlü isim, kıyafet tercihi noktasında hiçbir zaman modanın kendisini ilgilendirmediğini kendisine yakışanı giydiğini belirtti. Yapmış olduğu paylaşım bir anda birçok kişi tarafından beğenilerek birçok olumlu yorum aldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu