Gündem

Survivor’da takımlar birbirine rest çekti! Acun Ilıcalı sert uyardı! Diskalifiye olanlar var!

Survivor’da takımlar birbirine rest çekti! Acun Ilıcalı’nın sert uyarıları sonrasında takımda şoke eden görüntüler ortaya çıktı. Diskalifiye olan olana…

Ekranların vazgeçilmez programı ve reyting rekorlarını ardı ardına kıran Survivor, yeni bölümlerine tüm hızıyla devam ediyor. Final bölümüne az bir süre kala iki takımın sinirleri bir hayli gerilmiş durumda. Bu sebeplerden dolayı takım oyuncuları birbirlerine nefretlerini kusuyor. Oyuncular üzerindeki gerginlik yarışmalara yansıyor ve iki takımı da bu durum olumsuz etkiliyor. Son zamanlarda bu durum hat safhaya çıktı ve takımlar resmen birbirine girdi. Acun Ilıcalı da bu duruma bir an önce el atacak. 

rgsdghdgxh.jpg

Acun Medya tarafından TV8 ekranlarında boy gösteren yarışma programı Survivor kaldığı yerden devam ediyor. Heyecan gitgide artmaya başlıyor. Açlık oyunları tarzındaki yarışmalar ve adadaki işler resmen zorlaşıyor. Yiyecek bulamayan oyuncular gerginleşiyor ve yarışmalarda daha da hırçın ve agresif bir duruma geliyor. Son bölümde ise bu durum iyice çığırından çıkmış durumda… 

Yapılan yarışmalar sonucunda Steven karşı takımı kışkırtmaya kalmış ve bu duruma İsmail ve Batuhan’dan sert yanıtlar gelmişti. Batuhan bu konu hakkında: ‘’Bunlar ne yaptığını bilemiyor. Bu resmen terbiyesizliktir’’ ifadelerini kullandı. Ayrıca: ‘’Steven dua etsin de o topu kendisine yedirmedim’’ diyerek öfkesini bu sözlerle belli etti. 

sgrdgtdgt.jpg

Yine bu duruma karşılık olarak sevinen Steven ise karşı çıktı: ‘’Yarışmayı ben kazandım, neden sevinmeyeyim’’ ifadelerini dile getirdi. 

İki takım arasındaki kaos resmen büyüme noktasına geldi. Acun Ilıcalı bu gerginliğin daha da yukarılara çıkmasını engelliyor. Dolayısıyla fiziksel temas ve ağır hakaret boyutuna ulaşırsa Ilıcalı sert yaptırımlar uyguluyor. 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu