Gündem

TEB bankası’ndan 18-25 arası gençlere müjde! 1.000 TL limitli kredi kartı verecek…

TEB bankasından üniversite, yüksek lisans, doktora yapan öğrencilere dev kampanya hazırladı.  TEB bankasından gelen açıklamaya göre 18-25 yaş aralığındaki öğrencilere 1.000 lira limitli kredi kartı dağıtacağını duyurdu.

TEB bankasından 1.000 liralık kredi kartı almak için bankaya gitmeden internet ve mobil bankacılığı üzerinden başvurularını yapabilecekler.

TEB bankası ÜniversiTEB  kampanyasından kimler faydalanabilir?

  • 18-25 yaş aralığındaysan (26 yaşına girmemiş)
  • Üniversite, Yüksek Lisans veya Doktora öğrencisiysen
  • ÜniversiTEB’e özel ürün, hizmet ve kampanyalarımızdan hemen yararlanmaya başlayabilirsin.

ÜniversiTEB’e katılım nasıl olacak?

TEB veya CEPTETEB Hesap sahibi olarak ÜniversiTEB’li olmak istiyorsan hemen www.cepteteb.com.tr ’den internet bankacılığını ziyaret ederek. “Müşteri Ol” formunu doldur, formda belirttiğin adresinde seni ziyaret ederek hesabını aktif edecekler.

ÜniversiTEB’in avantajlarından faydalanmak için TEB veya CEPTETEB Hesap sahibi olman ya da CEPTETEB Kredi Kartı sahibi olman gerekiyor.

TEB veya CEPTETEB Hesap sahibi olarak ÜniversiTEB’li olmak istersen hemen www.cepteteb.com.tr ’den “Müşteri Ol” formunu doldur, en kısa sürede seni adresinde ziyaret ederek hesabını açalım.

CEPTETEB Kredi Kartı sahibi olarak ÜniversiTEB’li olmak istersen direkt CEPTETEB Kredi Kartı başvurusunda bulun.

Tercihine göre yapacağın işlemlerin sonrasında da bize öğrenci belgeni iletmen gerekiyor. Hesabın varsa veya hesap açılışını tamamladıysan ya da sadece CEPTETEB Kredi Kartı sahibiysen e-devlet üzerinden öğrenci belgeni oluşturup [email protected] adresine


Kaynak: WMAL Haberler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu