KeşfetYaşam

The Woman Studio Aksaray Kuaför

The Woman Studio kaliteli hizmet anlayışı ile güzellik merkezi algısına yeni bir boyut kazandırmayı başardı. Saç işlemleri, cilt bakımı, epilasyon ve jel tırnak gibi akla gelebilecek her türlü güzellik uygulaması profesyonel bir ekip tarafından yapılmaktadır.

Aksaray’ın merkezinde bulunan The Woman Studio müşterileri için güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi misyon haline getirdi. Ferit Yüksel tarafından kurulan güzellik merkezinin amacı bir kadını mutlu etmek olarak belirlendi. Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır şiarı ile yola çıkan ekip, saç bakımından cilt temizliğine kadar farklı alanlarsa hizmet sunuyor. Randevu sistemi ile müşterilerini kabul eden The Woman Studio da farklı ihtiyaçlara çözüm üretiliyor.

Bir kadının en değerli hazinesi güzel bir cilttir. Cilt bakımının temelinde de cilt temizliği yer alır. Temiz bir cilt üzerine uygulanan makyaj güzelliğinizi taçlandıracaktır. The Woman Studio uzman ekibi tarafından cilt bakımında kullanılan ürünlerin kalitesine dikkat edilmektedir. Müşteriye özel hizmet anlayışı çerçevesinde ilk olarak cilt tipi belirlenmektedir. Ciltteki sorunlara göre uygulamalar yapılır. Reçeteli kalıplar yerine kişiye özel hazırlanan program takip edilmelidir. Siyah nokta ve akne temizleme işlemi profesyoneller tarafından uygulanmaktadır. Buhar işlemi, cilt maskesi, nemlendirici ve canlandırıcı gibi özel ürünlerle cilt temizliği desteklenmektedir.

The Woman Studio tarafından sunulan kaliteli hizmet sadece Aksaray ile sınırlı kalmamıştır. Yurt içinde ve dışında da aynı isimle kadınlara ulaşmayı hedefleyen Ferit Yüksek, her kadının hak ettiği hizmeti alması gerektiğine inanıyor. İlk hedef Fas’ın Casablanca şehri olarak belirlendi. Farklı etnik köken, renk ve fiziksel görünümlere sahip olsalarda tüm dünyadaki kadınların ortak hedefi bakımlı ve güzel olmaktır. Özellikle saç işlemlerinin dikkatli ve uzman kişiler tarafından yapılması arzu edilmektedir. Saçlarınızı emanet edeceğiniz kişilerin işinde tecrübe sahibi olması gerekir. The Woman Studio saç uzmanları tarafından müşterilerinin memnuniyeti için hizmet sunulur. Saç kesimi cilt şekline göre belirlenir. Saçla ilgili sorunlara çözüm odaklı yaklaşım sergilenir. The Woman Studio saç boyama işlemi öncesinde geçmiş deneyimlerinizi unutmanızı sağlayacak bir kaliteyle karşılaşmanız kaçınılmazdır. Mikro saç ekleme, kaynak gibi uygulamalarda hizmetler arasında bulunmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu